חברתנו – נובה אלומיניום בע"מ, מספקת שירותי גידור, פרגולות ושערים באלומיניום, תוך שמירה על עיצוב וחדשנות ללא מתחרים. עם ניסיון של מעל 15 שנה בתחום וההכרות העמוקה עם השוק, יצרנו פתרונות מתקדמים המותאמים אישית ללקוח ולמקרים בהם הסטנדרטים הרגילים אינם ניתנים ליישום.

שקיפות..

אם יש משהו שרצינו לספר לכם אודותינו זהו עניין השקיפות. כמי שמתמצאים היטב בשוק אנו יודעים שמה שקובע האם השירות יוציא את הלקוח מרוצה זה; האיכות של המוצר לאורך זמן. שערים וגדרות עולים לא מעט כסף ודורשים מכם מאמץ לא קטן, לכן טבעי שהציפייה של הלקוחות היא לפתרון אסתטי ומעוצב מחד, אך גם עמיד לאורך זמן מאידך.

טיב החומר

עמידות של שער נקבעת על פי טיב החומרים ממנו הוא עשוי. גדר עשויה להיות מעוצבת להפליא, אך חומר הגלם – המתכת והצבע הינן בעלי איכות גרועה. משמעות העניין היא, שכעבור זמן מה הצבע מתחיל להתקלף, מכה קטנה מעקמת את המתכת ובקיצור הגדר נכשלת במבחן הזמן ואינה מספקת את המוצר כפי שהייתם רוצים לראות אותו. ללקוח הקצה קשה מאוד לעמוד על איכות חומרי הגלם.

כדי לדעת מהי מתכת איכותית ומהו צבע עמיד, נדרשת מקצועיות. משום כך, פעמים רבות לקוחות שמבחינים בעיצוב מרשים, סבורים שגם חומרי הגלם הינם כמו הרמה העיצובית. למעשה? אין שום קשר.

סמל השקיפות והאיכות

חברתנו חרטה על דגלה את סמל השקיפות והאיכות. כאשר אנו מציעים ללקוח שער או גדר, אנו נפרט בפניו את סוג המתכת, איכות הצבע, כך שהלקוח יכול לברר בעצמו האם המתכת אכן איכותית ותחזיק מעמד לאורך שנים או לא.

כחלק מהשקיפות שלנו, אנו מתחייבים לספק ללקוח מוצרים ברמה גבוהה. כפי שהזכרנו, אנו מודעים למחירי הגדרות והשערים בפרט כיום שהכל נעשה באלומיניום, משום כך, אנו מתחייבים לספק פתרון איכותי שיצדיק את מחיר הגדר שאנו יוצרים.

בכל הנוגע לעיצוב, העניין נעשה פשוט יותר. מגוון העיצובים שאנו מספקים הוא עצום ולמעשה בלתי מוגבל. בכל עיצוב תוכלו לשלב נטיות אישיות שלכם או בכלל, לבחור בעיצוב מותאם אישית.

שלבי הייצור

כאשר אנו יוצרים עיצוב חדש, חשוב לנו לוודא שהעיצוב יצא מדוייק ובעל רמת גימור גבוהה, אנו משתמשים בחיתוך בלייזר כדי לייצר את התוצאות המדוייקות ביותר.

כל שלבי הייצור אצלנו החל מהזמנת הלקוח ועד קבלת התוצר המוגמר נעשים בשיתוף עם מהנדסים, המכינים תחילה דגם ממחושב בהתאם למידות החלל אליו יש להתאים את השער או הגדר, לאחר מכן מתכננים את העיצוב על פי רצון הלקוח או על ידי תבניות עיצוב קיימות, ולאחר מכן אנו ניגשים אל הביצוע.

נשמח לעמוד לשירותכם

אם אתם זקוקים לגדר או לשער, בין אם העיצוב הכללי נראה לכם ובין אם אתם מחפשים עיצוב חדש, נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והמקצועיות שצברנו כדי לספק לכם את הפתרון המושלם.

בכל הזמנה מאיתנו תקבלו פרטים על חומרי הגלם, כך שתוכלו לוודא שהמוצר שתקבלו הינו איכותי ועמיד מעבר לפן העיצובי שיעשה על פי בקשתכם.

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.