פרגולות

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום? איך מתאימים פתרונות הצללה לחצר? מה ההבדל בין פרגולה לגינה ולגג?

פרגולות יכולות לשמש בתור פתרון הצללה אידיאלי. במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל, יש משמעות עצומה לשאלה באיזה פתרון הצללה בוחרים להשתמש וכיצד משלבים אותו בחלל החוץ. כמו כן, חשוב שהפרגולות יתאימו בנפרד לצרכים של בעלי בתים פרטיים לעומת הדרישות של בעלי עסקים. לשם השוואה, פתרונות הצללה אחרים יתוכננו עבור המרחב הציבורי ויוזמנו על ידי עיריות או גופים מוניציפאליים שונים.

החדשות הטובות הן שכיום יש המון סוגים שונים של פרגולות שמתוכן אפשר לבחור את פתרון ההצללה המתאים ביותר. בשביל לדעת איזה פתרון הצללה מתאים לכל סוג של לקוח, צריך להשוות בין האפשרויות על פי פרמטרים אובייקטיביים. במקביל, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום ומתמחים בו.

יש לנו פתרונות הצללה מעולים בשבילך!

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך משלב התכנון ועד ההקמה של פרגולות איכותיות וחזקות. אם חשוב לך שפתרון ההצללה יחזיק מעמד לאורך זמן ואין ברצונך להתעסק בתחזוקה ובהוצאות מיותרות – הגעת למקום הנכון ויש לנו את התשובה בשבילך.

 

בחירת פרגולות לפי חומרי גלם

הדבר הראשון שצריך לעשות על מנת ליהנות מהיתרונות של פתרונות הצללה שונים הוא לבדוק באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לבנות אותם. אם יודעים באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לבנות כל סוג של פרגולה, קל יותר להתאים אותה לצרכים של הלקוחות. מעבר לכך, היכרות עם ההבדלים בין חומרי גלם חשובה כי היא מספקת אינדיקציה אמינה לעלות הרכבת והתקנת הפרגולה.

ההבדל העיקרי הוא בין פרגולות אלומיניום ועץ. מצד אחד, פרגולות העץ נחשבות לפתרון מסורתי והן נפוצות מאוד. מצד שני, פרגולות אלומיניום מגלמות בתוכן המון יתרונות מיוחדים.

אם משווים ספציפית בין האלומיניום והעץ, מגלים גם למה כדאי לבחור בהן.

  • היתרונות הרבים של פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום הן טובות וחדשניות יותר מעץ. במובן מסוים, האלומיניום מתאר את הדור הבא של חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לבנות פתרונות הצללה מן הסוג הזה. כאשר משתמשים באלומיניום איכותי שנבחר בקפידה על ידי חברה שמתמחה בכך, מרוויחים גם את היתרונות הבסיסיים של פרגולה כפתרון הצללה וגם את התכונות של האלומיניום עצמו.

פרגולות אלומיניום עדיפות על עץ כי הן עמידות בפני קורוזיה, בלאי, שחיקה וחלודה ואפשר להשתמש בהן לכל אורך השנה בלי לחשוש מנזקים מצטברים. במשוואה של עלות מול תועלת, משתלם יותר להשקיע באלומיניום והוא מוכיח את עצמו גם בבתים פרטיים וגם עבור פתרונות הצללה במרחב הציבורי.

  • מגוון דגמים של פרגולות אלומיניום

אי אפשר לדבר על היתרונות של אלומיניום בלי להזכיר את היצע הדגמים הקיים בקטלוג. בזכות היצע דגמים רחב ומגוון, לכל לקוח יש אפשרות יוצאת מגדר הרגיל להשיג פתרון הצללה בהתאמה אישית. יתרה על כך, התאמה אישית של הפרגולות נובעת מכך שיש הבדלים בין הדגמים – אך גם מזה שניתן לייצר אותם לפי מידות ובקשות.

בהקשר זה, על קצה המזלג אפשר להזכיר למשל פרגולות אלומיניום תלויות , פרגולות אלומיניום לחצר ופתרונות שונים של הצללת פרגולות אלומיניום קיימות. במילים אחרות, באלומיניום אפשר להשתמש בצורה גמישה מאוד על מנת לשדרג את פתרונות ההצללה הקיימים – או להזמין אותו מלכתחילה לפי סל דרישות ובקשות של כל לקוח בנפרד.

שילוב מנוע חשמלי בפרגולה

יותר ויותר אנשים מגלים כיום את השילוב האידיאלי בין השימוש באלומיניום לטובת פתרון הצללה, לבין היתרונות של מנוע חשמלי. כאשר מבצעים את השילוב הזה לפי תכנית מוגדרת ובכפוף להוראות הבטיחות, אפשר ליהנות מהיתרונות של פרגולות חשמליות גם בחצר של הבית וגם בגינה או במרפסת.

ההבדל בין הצבת פתרונות הצללה בגינה, בחצר, במרפסת או בכל חלל חוץ אחר נובע מהמקום הפנוי. ככל שיש יותר פנוי, כך ניתן לגלות גמישות בנוגע לתכנון של פתרונות הצללה מסוימים. מטבע הדברים, הצבת פתרונות הצללה על הגג תבוא לידי ביטוי בכיסוי שטח גדול יותר מאשר בגינה או במרפסת – אך החשיבות בשני המקרים זהה.

על פתרונות הצללה איכותיים - לא מתפשרים

בעלי בתים פרטיים צריכים לזכור את ההשפעה החיובית שיש לפתרונות הצללה כמו פרגולות הצללה מאלומיניום על הנכס שלהם. בניגוד לפריטים אחרים בחצר, בגינה ובגג שהם רק דקורטיביים, כאן מדובר על פתרון פונקציונאלי לכל דבר ועניין. בזכות העובדה שפתרונות הצללה מסוימים מצליחים להיות פונקציונאליים, אפשר להשתמש בהם על מנת להשביח את ערך הנכס.

אנשי מקצוע, אדריכלים ומעצבים ממליצים כיום לשלב סוגים שונים של פרגולות אלומיניום בכל סוג של חלל חוץ. היום זה כבר לא משנה מה גודל חלל החוץ או כמה מקום פנוי יש בגינה, כי הפרגולה נמצאת מעל השטח ומאפשרת להשיג כושר כיסוי אידיאלי. בזכות כושר הכיסוי וההצללה, חלל החוץ הופך להיות מקום שנעים יותר לשהות בו.

כך בוחרים פתרון הצללה מתאים

בסופו של דבר, בחירה נכונה של פתרונות הצללה מתחילה בהשוואה בין עץ ואלומיניום וממשיכה עם המפרט הטכני והעלויות. בין לבין, רצוי לראות דוגמאות של סוגי פתרונות הצללה שונים וגם לברר לגבי הוספת מנוע חשמלי. אם מתייחסים לסוגיה בצורה רצינית, נהנים מהיתרונות של הפרגולות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

אצלנו יודעים מה מתאים לצרכים שלך

יצירת קשר עם הנציגים שלנו יכולה להפוך את התהליך של בניית פתרונות הצללה עבורך לזול, משתלם ונוח יותר בכל קנה מידה. אנו משתמשים רק באלומיניום איכותי על מנת לבנות מוצרים שונים ויש מאחורינו שנים רבות של ניסיון, כך שלך יש רק מה להרוויח.

בזכות המקצועיות של החברה, יהיה לך קל יותר לדעת שהחצר שלך בידיים הנכונות. כמו כן, אנו יכולים להציע לך סוגים שונים של פרגולות גם עבור הכניסה לעסק, למשרד, לחניה ועוד.

פרגולות-בהתאמה-אישית

לסיכום

ישנם מגוון רחב של פרגולות אלומיניום במגוון סוגים והתאמות, חשוב לבחור בקפידה את הדגם אותו אהבתם ובו בזמן לקבל ייעוץ אם באמת זה הדגם שמתאים למבוקשכם, הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את כל המידע הדרוש על מנת שגם אתם תהינו מפרגולה מאלומיניום חדישה ומודרנית שתחזיק לכם לאורך שנים רבות  נאמנה.

שאלות נפוצות

פרגולות אלומיניום ניתן להתקין במגוון רחב של מקומות, ניתן לבצע התאמה אישית לכל פרגולה שאותה תרצו, ישנם מגוון סוגי פרגולות למשל , פרגולות לחצר,פרגולות תלויות ועוד.. כל פרגולה מיועדת למיקום מסוים ולצרכים שונים , למשל בחצר ניתן להתקין פרגולה רגילה עם רגלים אך גם ניתן להתקין פרגולה תלויה בלי רגלים לחסכון במקום, כל מקרה לגופו.

תחום הצבעים בענף האלומיניום הוא בלתי מוגבל, תוכלו לבחור איזה צבע שאתם רוצים פשוט הביאו לנו את מספר הצבע שאתם רוצים ואנו נצבע אותו בתנור בשיטה מתקדמת בשם אלקטרו סטטי.

התשובה היא כן! לאלומיניום יש תכונה מאוד טובה, הוא מאוד קל אך גם מאוד חזק! מעבר לכך הוא לא מחליד! ועמיד בפני מזג אוויר חורפי וקייצי מה שהופך אותו למתכת המושלמת לביצוע העבודה.

נורא פשוט, התקשרו אלינו ואנו נשלח טכנאי אלומיניום לביתכם בכדי שיוכל לראות את השטח הרצוי לביצוע הפרגולה ויציע לכם פתרונות מתאימים וכמובן יתן לכם הצעת מחיר.

לקבלת פרטים צרו קשר

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.