שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אם פעם הברזל היה החומר שאליו היו פונים עבור בנייה של שער, גדר או פרגולה, הרי שכבר שני עשורים שיש שחקן חדש בזירה. האלומיניום הצליח לדחוק לפינה את הברזל הכבד שנוטה להחליד, את העץ שאינו מאריך חיים ואת האבן הכה יקרה. האלומיניום יחסית לברזל נחשב זול, הוא אינו דורש תחזוקה והוא מאפשר עיבוד מדויק ונרחב. עם זאת, לצד העובדה שהאלומיניום מאפשר עבודה מדויקת ולייצר אינספור עיצובים, אין לטעות שכל אחד יודע לעבוד עמו, ועל כן אם מבקשים להתקין שער, גדר או פרגולה מאלומיניוםהכרחי למצוא איש מקצוע שבקיא בתחום. כיצד אם כן בוחרים איש אלומיניום? היעזרו במדריך הבא! 

ראשית מיישרים קו - היכרות עם 3 מושגי יסוד

  • פרופילים מאלומיניום – פרופילים מאלומיניום משמשים עבור מגוון נרחב של צרכים. הם משמשים עבור תמיכה של זכוכית, עבודות גבס, כבסיס עבור הנמכת תקרה, סגירה של מרפסות, בניית מעקות מעוצבים וכדומה.  

 

  • תכונות חומר האלומיניום – חומר האלומיניום נחשב חזק ביותר, קל משקל, עמיד, בעל מינימום בלאי טבעי, די זול ומאוד נוח לעיבוד.  

 

  • גימור חומר האלומיניום – ניתן לצבוע את החומר במגוון דרכים וגוונים, כולל צביעה באמצעות שימוש באבקה. חשוב שהגימור יוביל לתוצאה שאינה מתקלפת. 

5 דגשים שיש לחפש אצל איש אלומיניום

לאור כל זאת ברור שחומר האלומיניום אידאלי עבור מגוון נרחב של עבודות. כיצד אם כן נכון לבחור בעל מקצוע? ובכן איש אלומיניום טוב צריך לענות על הדגשים הבאים: 

  • מקצועיות – בין היתר מקצועיות באה לידי ביטוי בהכנה קפדנית של השלבים הראשוניים – כולל הכנת תשתיות ובניית קונסטרוקציה עמידה, והיא באה לידי ביטוי באמצעות תוצאה שעונה היטב על סך הצרכים. 

 

  • שירות מקיף – כאשר עומדים לבחור איש אלומיניום, חשוב שסך העבודה תתבצע תחת הידיים שלו. אומנם הוא אינו חייב לבצע בעצמו כל שלב ושלב, אך הוא כך צריך לפקח באופן אישי, ואם הוא חובר לאנשי מקצוע משלימים, הם צריכים להיות אנשי מקצוע קבועים. רק כך ניתן לסמוך על טיב העבודה ועל איכות התוצאה.  

 

  • ניסיון – ניסיון בתחום הוא ללא ספק שם המשחק. יש להבין שעבודה עם אלומיניום דורשת ידע רב ומעמיק. בכול פעם הדרישה מעט שונה ובכול פעם העבודה מעט שונה.  

 

  • הקפדה על רמת גימור גבוהה – התוצאה לא רק צריכה להיות איכותית, ממוקמת היטב ונראית מעולה, אלא היא גם צריכה לענות על סך הדרישות של המזמין, ולהחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות מבלי שיתעורר הצורך להשקיע בתחזוקה או בתיקונים.  

 

  • רזומה – אין כמו המלצות רבות של לקוחות מרוצים. רזומה חיובי מעיד על ניסיון, על איכות גבוהה, על מענה מקצועי (גם בתום העבודה), על זמינות לשאלות, על עמידה בזמנים ועל הגדלת ראש.  

כך בוחרים איש אלומיניום עבור בניית פרגולה

אחת העבודות היותר מורכבות בתחום האלומיניום נוגעת לבניית פרגולה. בניית פרגולות אלומיניום מצריכה לא רק ניסיון עשיר, בחירה בחומר הנכון ובחירה בשיטת העיבוד המתאימה ביותר, אלא בניית פרגולות אלומיניום גם מצריכה תכנון מקדים, התחשבות במדידות, עומסים ותקנים, התייחסות למאפיינים עיצוביים, יכולת לשלב אלמנטים מתקדמים (כגון מערכת חשמלית), יכולת לדייק את המוצר בהתאם לצורך של הלקוח וכמובן שגם חשוב לייצר תוצאה שמצריכה מינימום התערבות אישית. מכאן שאם גם אתם חושבים להתקין פרגולה מאלומיניום, יש לנו טיפ מנצח עבורכם: התמקדו בשירות מקיף – מא' ועד ת'. חפשו נותן שירות שמסייע לתכנן, לבחור, לעצב, להכין את התשתיות, להתקין כראוי ולהדריך אודות תחזוקה נכונה. בהצלחה!