גדרות מאלומיניום

גדרות אלומיניום – מחפשים לשדרג את הבית שלכם עם גדרות מאלומיניום, אך לא יודעים מהיכן להתחיל? אנחנו ננסה לעשות לכם קצת סדר בדברים, ובכן אין זה משנה אם מחפשים גדר מעוצבת עבור הבית הפרטי, או אם מחפשים גדר היקפית עבור בניין המגורים, מפעל, בית עסק, בריכת שחייה, או עבור מוסד ציבורי. אצלנו ב"נובה" גדרות אלומיניום מחכה לכם מבחר מרשים ביותר של גדרות אלומיניום איכותיות ועמידות במיוחד מהחומר המוביל בתחום – אלומיניום!

לאורך שנים אנשים הקימו גדרות משלל חומרים. מעץ, פלסטיק וברזל, אך בעשור האחרון מורגשת מגמה ברורה – יותר ויותר אנשים פרטיים ומוסדות ציבוריים בוחרים בגדרות מאלומיניום, ואין זה במקרה. אנשים הבינו שמדובר בחומר שמאוד קל לעבד (ניתן לייצר ממנו אינסוף דגמים), שמדובר בחומר מאוד עמיד וחזק, שמדובר בחומר שאידאלי עבור תנאי חוץ ושמדובר בחומר שיחסית לאיכויות המדהימות שלו, הוא כלל אינו יקר.

תוספות עבור גדר מאלומיניום

בחירה בגדר מאלומיניום מעניקה הזדמנות לשלב מגוון אלמנטים משלימים, כך שלצד תיבת דואר, אינטרקום עם מצלמה וקוד ועיטורים מיוחדים (שפשוט ביותר לבצע בזכות שימוש במכונת עיבוד שבבי), גם מוטב לשקול לחבר לגדר שער חשמלי, ופה אנחנו מבקשים להסביר. חומר האלומיניום קל משקל, ועל כן אידאלי לחבר אותו למנגנון חשמלי. מכאן שבין אם מבקשים לחבר לגדר שער כניסה שמיועד למעבר של אנשים, ובין אם מבקשים לחבר לגדר שער כניסה שמיועד למעבר של רכבים, מדובר בהזדמנות ליהנות משער שמעניק תחושת פרטיות ושבו זמנית נחשב מאוד נוח לתפעול.

מדוע לבחור בגדר מאלומיניום?

  • תחזוקה – גדר מאלומיניום אינה מצריכה שום תחזוקה. הצבע אינו מתקלף, החומר אינו מתעקם או נסדק, וחלודה אינה חלק מהמשוואה – נתון מאוד חשוב במזג האוויר הארצי שראלי.
  • עמידות – עמידות הגדר לאורך זמן תלויה בשני גורמים: באיכות האלומיניום ובאיכות הצביעה, ופה אנו גאים באיכויות הגבוהות שעליהן אנחנו מקפידים. ב"נובה" עובדים עם סוג האלומיניום הטוב ביותר, ובמקביל מקפידים על צביעה בתנור בשיטת "אלקטרוסטטי" להצמדת הצבע באופן חזק ואחיד. מכאן ברגע שבוחרים להתקין גדר מאלומיניום, ניתן לדעת שלא בעוד 5 שנים ולא בעוד 15 שנה תצרכו להשקיע בשכבת צבע חדשה, או בחיזוק הגדר
  • מחיר – אומנם מדובר בחומר שיותר יקר מפלסטיק ועץ, אך הוא מחזיק הרבה יותר זמן מעמד, כך שמדובר בהשקעה חד פעמית וחכמה במיוחד
  • חוזק – למרות שמדובר בחומר קל משקל, גם מדובר בחומר מאוד חזק, קשה ועמיד
  • התקנת גדר אלומיניום – התקנת גדרות אלומיניום יחסית התקנה מהירה, כמובן שזה תלוי בתוואי שטח, מה הגודל של הגדר? מה הדגם של גדר האלומיניום שנבחרה ועוד, כל פרמטר כזה מוסיף או מוריד מזמן ההתקנה, אך כאמור התקנת גדר אלומיניום הינה חלק חשוב במכולל הכולל לתוצאה מושלמת וטובה וכמובן בטיחותית.
  • עיצוב גדר האלומיניום – גדרות מאלומיניום ניתן לעצב במגוון דרכים, ולצבוע באינספור גוונים מכאן שישנם אפשרויות בחירה מרובות. כמו כן, חומר האלומיניום בעל ברק עמום טבעי, כך שהוא תמיד נראה במיטבו.
  • תחושת ביטחון ופרטיות – גדר מאלומיניום משדרת רמה גבוהה של אבטחה, כך שגם אם אין תוספת של אזעקה או כלב בחצר, הגדר משדרת "שטח פרטי – אל תתקרב"! גדרות אלומיניום מאפשרות משחק רב עם מרווחים, ובו זמנית מונעות תחושה של קיר שמונע זרימת האוויר. פה ראוי לשקול להגדיל את הצפיפות בחלקים מסוימים ומנגד בחלקים אחרים לרווח – בהתאם למיקום שבו מבקשים לחוש יותר נינוחים ומוסתרים. עוד חשוב לציין שאם בוחרים בגדרות אטומות, הן עשויות להחשיך מעט את הבית, כך שמומלץ שהן יהיו נמוכות.
  • פרמטר שמעלה את ערך הבית – לצד העובדה שגדר מאלומיניום תשרת אותכם בצורה איכותית ומרשימה בשוטף, גם יש לקחת בחשבון שכשיגיע הרגע למכור את הנכס, הגדר תעלה את הערך הבית ותרשים את הקונים הפוטנציאלים. 

איזה עיצוב גדר מאלומיניום מציעה?

גוונים – גדרות מאלומיניום ניתן לצבוע באינספור גוונים, כך שגם אם הרוב בוחר בגוונים שמרנים, תמיד ניתן לבחור בגוונים מיוחדים.

סגנון – גדר מאלומיניום מתחברת לעיצוב מודרני, נקי, עכשווי, מינימליסטי והייטקיסטי, אך בין היתר ניתן להתאימה גם לסביבה כפרית. כך למשל ניתן לבחור בגוונים חמים, ואף ניתן לבחור במרקמים וברמות גימור שמדמות לוחות עץ.

שלל אפשרויות – ניתן לשחק עם רווחים, עם החסרות חומר במגוון צורות, עם עובי של פרופילים, עם משחקי גבהים, עם צורניות חיתוך, עם מרקמים וכדומה. כמו כן, ראוי לציין שמדובר בחומר שקל מאוד לרקע ולעבד בעיבוד שבבי, כך שבקלות ניתן לייצר אינסוף דגמים רצויים. אנחנו ב"נובה" תמיד פתוחים לייצר דגמים חדשים.

סוג צביעה – צביעה איכותית של חומר האלומיניום היא כזו שנעזרת בתנור. צביעה מסוג זה מסייעת להימנע מקורוזיה, מבטיחה תוצאה אחידה ללא הבדלי גוונים והיא מאפשרת לבחור את הגוון הרצוי מתוך קשת מאוד רחבה של אפשרויות. כמו כן, צביעה בתנור מונעת כל חשש לקילוף עתידי של הצבע והיא מונעת מצב של שריטות וסימני שחיקה. מכאן שאם משלבים בין חומר האלומיניום לצביעה בתנור, מקבלים תוצאה סופר עמידה, ומכאן שגם תוצאה מאוד מרשימה ואיכותית.

גדרות מאלומיניום בהתאמה אישית

אצלנו ב"נובה" אתם מוזמנים לבחור מבין שלל גדרות אלומיניום בעיצוב אישי, כך שלצד הקטלוג המרשים שלנו, גם ניתן לייצר עבורכם את הגדר הרצויה מאפס. מוזמנים לבחור גוון, דוגמה, גודל, גובה, עיטורים, סוג פרופיל ומגוון תוספות רצויות, וזאת לצד ייעוץ מקצועי שנתמך בידע נרחב וניסיון מעמיק בתחום. אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מובילים בתחום, כולל מעצבים ומהנדסים, כך שאתם הלקוחות זוכים לתכנן את הגדר הרצויה בהצלחה יתרה – משלב בחינת הקונספט ועד שלב ההתקנה.

עלות התקנת גדרות מאלומיניום ושיקולים משלימים

פרמטרים משפיעים – המחיר של גדר מאלומיניום מחושב לפי מספר פרמטרים עמם ניתן לשחק. המחיר מושפע מאורך הגדר, מסוג האלומיניום, ממורכבות העיצוב, באופי הרווחים, ברוחב הפסים, בסוג הדגם (דגם קיים או ייחודי), מגובה הגדר, מגורמים בשטח שעשויים לייקר את תהליך ההתקנה (ייתכן שראשית תידרשו ליישר את פני הקרקע), מסוג הצביעה ומסוג הפרופיל (פרופיל מלא יותר יקר).

עלות החומר – למרות שהמתכת מאוד איכותית (קלת משקל, עמידה, חזקה, אינה מחלידה והיא אינה מתבלה), גם מדובר במתכת שנחשבת יחסית זולה. כיצד? למרות שמדובר בחומר יסוד, לא אפשרי להפרידו בקלות, ועל כן החומר שבו משתמשים כיום הוא תוצר של ייצור מסחרי, ואף תוצר של מיחזור החומר.

הליך ייצור האלומיניום מושתת על המינרל בוקסיט. התהליך מצריך להקפיד על מספר שלבים, כולל טחינת המינרל, השרייה בכלי לחץ, שילוב של כבשן ואלקטרוליזה ועוד, כך שבסוף התהליך מתקבל אלומיניום טהור. אנחנו ב"נובה" מקפידים להשתמש בחומר האיכותי ביותר, וזה בהחלט ניכר באיכות התוצאה.

שיקולי החלפת גדר – גדר מאלומיניום אינה רק מאפשרת להימנע מתחזוקה תקופתית, אלא היא גם מאפשרת לדעת שהגדר תשרת נאמנה לאורך שנים, כך שלא יגיע היום שבו תידרשו לרכוש גדר חדשה. מכאן שאם לא רוצים לשלם על סילוק הגדר הישנה, ועל הזמנה והתקנה של גדר חדשה, מוטב להשקיע פעם אחת ולצאת מרוצים לאורך שנים.

שיקולי התקנה – מעבר לעובדה שמדובר בחומר שאינו מצריך תחזוקה או החלפה, יש לקחת בחשבון שגם הליך ההתקנה נחשב זול, וזאת בין היתר כיוון שאת רוב העבודה עושים בבית המלאכה, וכיוון שהחומר קל משקל ונוח לחיבור.

 

כדאיות ארוכת טווח – ראוי לציין שניתן למצוא גדרות מחומרים יותר זולים. כך למשל גדר מפלסטיק בהחלט עשויה להוזיל עלויות. עם זאת, אם מבקשים לבחור גדר עבור בית שעתיד לשרת למשך כמה שנים טובות, ואם לא מתכוונים להחליף את הגדר בקרוב, מראש מוטב לבחור בחלופה יותר יקרה, אך שלאורך זמן תתגלה כיותר רווחית.

כך בוחרים גדר מאלומיניום מבלי לחרוג מהתקציב

אנחנו תמיד ממליצים לבחון מהו סכום התקרה שאותו מוכנים להוציא, ובמקביל להבין כמה מטר נחוץ. מנקודה זו יש לגזור את שאר המשתנים. צרכים עזרה? הצוות שלנו ישמח לסייע! הרבה פעמים לקוחות מבקשים עיצוב מסוים מבלי לחרוג מהתקציב שנכון עבורם, ופה הצוות שלנו יודע להציע מגוון חלופות שאינן פחות ממרשימות, אך שכן יותר זולות.

כיצד מתקינים גדר מאלומיניום?

בהשוואה לגדר מברזל שהרבה פעמים מצריכה להכין תושבות ייעודיות (תושבות שמייקרות את סך ההוצאה), במקרה זה אין צורך בהכנות יקרות. מה עוד ראוי לדעת בנושא? שגדר מאלומיניום ניתן להתקין במגוון תנאי שטח. אפשר על אדמה, על משטח בטון, על חומת אבנים וכדומה. עם זאת, תמיד נדרש שצוות מקצועי יוביל את המשימה, צוות שיודע כיצד לשנע ולפרק מבלי להזיק לציוד ולסביבה המידית. כמו כן, הצוות נדרש להגיע עם ציוד מקצועי שמאפשר לקדוח ולקבע באופן יציב. מכאן שלקוחות "נובה" יכולים להיות רגועים שההתקנה תתבצע לא רק לפי לוחות הזמנים שנקבעו מראש, אלא גם במסירות ובהקפדה יתרה. אנו מטפחים צוות מקצועי, מסור ואדיב, וכמובן שגם נעזרים בציוד המתקדם ביותר, כך שאתם הלקוחות זוכים ליהנות מהגדר הרצויה במהירות האפשרית ולאורך שנים ארוכות.

אלו החלטות צריך לקבל לגבי הזמנת גדר מאלומיניום?

לרוב גדרות מאלומיניום עשויות מפסים, או כפי שנהוג לכנות בעגה המקצועית "סרגלים" או "פרופילי אלומיניום". פה יש משמעות למידות ולרוחב הפסים, וכמובן שגם לרוחב של המרווחים הרצויים. כמו כן, מאוד משנה באיזה פרופילים בוחרים. משנה אם מדובר בפרופיל מלא או לחלופין בפרופיל חזק אך חלול, כגון פרופיל U. תיקחו בחשבון שאם בוחרים בפרופיל U נהוג להתקין את הצד השלם לכיוון הרחוב.
הדגש על המרווחים בין הפסים נובע מפרטיות, כמובן ככל שהפסי אלומיניום בגדר יהיו צמודים יותר כך גם יראו פחות מבחוץ וגם מבפנים, מעבר לכך כמובן ישנם דגמים של גדרות אלומיניום שהם אטומים לחלוטין ולא רואים כלום גם מבחוץ וגם מבפנים, גדרות אלו נבחרים בדרך כלל על ידי לקוחות ש"אוהבים" פרטיות ולא רוצים שכל מי שעבור ברחוב יראה אותם.

כיצד בוחרים גדר מאלומיניום?

לפני רכישת גדר מאלומיניום יש לענות על השאלות הבאות: מהו סכום התקרה, האם מבקשים לחבר שער חשמלי, האם מבקשים שהגדר תעניק פרטיות מלאה או חלקית, איזה גודל של גדר נחוצה (ואיזה גובה מעדיפים), איזה סגנון רצוי ואף יש לבחון האם רוצים דגם ייחודי, או שמבקשים להתבסס על דגם קיים.

לאחר שעונים על אותן שאלות, יועצי "נובה" נכנסים לתמונה. זה כולל הצעות ייעול, הצגה של מגוון פסים ודגמים אפשריים, בחינת השטח הייעודי, יישור קו לגבי לוחות זמנים \ וכדומה, כך שמתקדמים צעד אחר צעד לעבר הגדר האידאלית ביותר במיוחד עבורכם.

גדרות מאלומיניום מזמינים רק מחברה שניתן לסמוך עליה

"נובה" מעמידה לרשותכם חברה אמינה, חברה שתספק לכם גדר אסתטית ואיכותית תוך שמירה על מענה אישי ושקיפות חשובה. שקיפות שנוגעת לאיכות החומר, תהליך העבודה, לוחות זמנים ועלות. אנחנו מזמינים אותכם להתרשם מהמגוון – מזמינים אותכם להחליט ביחד אתנו לגבי עיצוב, סוג וגוון. שביעות רצון מובטחת, ועל כך מעידים אינספור לקוחות מרוצים.

שירותי החברה

אלו שירותים יש באמתחתנו? אנו מספקים גדרות ושערים וגם פרגולות אלומיניום במגוון רחב של סגנונות. החל מ- גדרות מעוצבות לבתים פרטיים בהתאמה לשער הכניסה של הבית, ועד לגדרות לחצר היקפית של בניין מגורים משותף.

חברת נובה שערים מתמחה בייצור פתרונות אלומיניום בעיצוב מותאם אישית ומעבר לגדרות, שערים, פרגולות, מעקות וכל יתר השירותים הסטנדרטיים, תוכלו לקבל אצלנו גם חצר אנגלית מאלומיניום או חיפוי מעוצב לארון חשמל ועוד..

כשחושבים יצירתי ויש את הכלים המקצועיים להוציא את הרעיון אל הפועל – השמיים הם הגבול.

שאלות ותשובות נפוצות

הרבה שואלים אותנו מה המחיר של גדר מאלומיניום למטר, מחיר גדר אלומיניום למטר נע בין 600-1200 ש"ח, כמובן שסכום זה משתנה עקב הסוג/העיצוב של הגדר, ולפעמים גם תוואי השטח המקום שבו אמורה להתבצע ההתקנה, כמו כן לפעמים ישנם בקשות מיוחדות כגון צבע מיוחד ואלמנטים נוספים שמשפיעים על המחיר 

יש לכם שאלות לגבי גדרות אלומיניום?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דגמי גדרות מאלומיניום

גדר אלומיניום לשמירת פרטיות

דגם אטום מתאפיין בשמירה מקסימלית על הפרטיות שלכם. עם זאת, אנו יוצרים רצועות דקות ועיטורים לאורכו למראה מעוצב ואסתטי.  עיצוב הגדר הוא לגמרי בידים שלכם, החיתוכים נעשים בלייזר על פי בקשתכם, לקבלת תוצאה מדויקת ומראה מושלם. 

גדר אלומיניום הייטק

הייטק משולב חוצה את הקו העיצובי ומשלב בין דגם ההייטק לדגם האטום. העיצוב מתאפיין ברצועות החוצות את החלק העליון של הגדר, כאשר חלק ניכר מהגדר הינו אטום. זהו שילוב בין עיצוב בלתי מתפשר לשמירה על הפרטיות שלכם. 

גדרות הייטק צף

דגם זה משווה מראה אוורירי ומשוחרר לסביבה שלכם. הרצועות הדקות החוצות את המסגרת לאורכה משוות לגדר מראה קליל וחדשני.

גדרות רצועות פרופיל

דגם רצועות פרופילים מתאפיין ברצועות החוצות את הגדר לאורכה. עובי הרצועות, המיקום וסגנון הגדר, מותאם אישית על פי דרישות הלקוח.

הייטק צף

דגם זה משווה מראה אוורירי ומשוחרר לסביבה שלכם. הרצועות הדקות החוצות את המסגרת לאורכה משוות לגדר מראה חדשני ומעוצב.

הייטק צף בשיפוע

השיפוע בדגם ההייטק משפיע הן ברמת העיצוב והן ברמת הפרטיות. דגם הייטק צף בשיפוע הוא בעל עיצוב מתוחכם משהו, אשר מאפשר פרטיות מרבית לצד עיצוב מעניין, הודות לרצועות האלומיניום המשופעות לכל אורך הגדר.  

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום מודרניים בסגנון ועיצוב בהתאמה אישית, גדרות בשילוב פרופילים מיוחדים המשלבים תיבת דואר מעוצבת ואינטרקום בשילוב מצלמה וקוד מתקדמים. 

גדרות אלומיניום מיוחדים

גדרות אלומיניום בעיצוב אישית, גדר זו מורכבת ממגוון רחב של פרופילים מיוחדים היוצרת שער וגדר מאלומיניום בגימור ואיכות יוקרתיים במיוחד.
לגדר מצורף מערכת אינטרקום מתקדמת, תיבת דואר מעוצבת, ושם משפחה בהתאמה אישית.

גדרות אלומיניום במגוון צבעים

גדרות אלומיניום שלנו יכולים להגיע במגוון רחב של צבעים, צבע דמוי עץ, צבע דמוי מתכת ועוד…

יש לכם שאלות בנושא גדרות אלומיניום ? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.