גדרות מאלומיניום

גדרות מאלומיניום  – מחפשים גדר מאלומיניום אך לא יודעים מהיכן להתחיל? בשורות הבאות נראה לכם צעד אחר צעד כיצד נראה עולם הגידור של היום ומהם הטרנדים שמציע השוק. לאחר שתראו את האפשרויות הקיימות, תוכלו לגשת לבחור את הגדר המועדפת עליכם. החומר המועדף ביותר לשימוש גדרות הוא איך לא? אלומיניום. בדיוק כמו שערים, פרגולות ועוד.. אלומיניום מתאפיין בעמידות, גמישות וגם ביכולות עיצוב מרשימות, לכן הוא חומר גלם מועדף אצל רוב האנשים שמחפשים גדרות אלומיניום לבית.

עם זאת, ישנם כאלו שיעדיפו גדרות עץ לחצר המטופחת שברשותם, אך על פי רוב הדרישה היא גדרות אלומיניום, שאינם דורשות תחזוקה וצביעה. כמובן, שגם כאשר מדובר בגדרות אלומיניום, בשוק קיימים תחליפים זולים ומתכות באיכות נמוכה שעשויות להתעקם מכל מכה קטנה. משום כך, חשוב לוודא שהמוצר שאתם רוכשים הוא איכותי מבחינת חומרי הגלם שלו.

סגנון ועיצוב

העיצוב בגדרות אלומיניום רחב בהרבה ממה שניתן להעלות על הדעת. הסיבה לכך היא, העובדה שגדרות משמשים למגוון רחב של מטרות. ישנם גדרות שאמורות להקיף בית או חצר ישנם גדרות הקבועות לנוי בתוך שטח פרטי ועוד..

הסגנון העיצובי מתחלק כך: גדרות מאלומיניום שנועדו לצורכי בטיחות, כמו למשל גדר המקיפה את הבריכה בחצר, זו תהיה על פי רוב פשוטה הן מבחנת הנראות והן מבחינת הצבע. לעומת זאת, גדר הממוקמת בחזית הבית או בחצר לצורכי נוי, תתאפיין בעיטורים מעניינים.

שמירה על פרטיות

בגדר שנועדה לשמור על פרטיות ניתן למצוא קשת רחבה של סגנונות, החל מגדר אטומה לגמרי שמבודדת את שטח החצר לחלוטין, דרך גדרות מאווררות יותר דוגמת רצועות פרופיל שנותנות מבט קל על המתרחש מעבר לחצר, וכלה בגדרות פתוחות יותר בהם ניתן דגש יותר על העיצוב החיצוני ופחות על שמירת הפרטיות.

חשוב לציין, שגדרות אטומות עשויות להחשיך מעט את הבית. מומלץ לוודא מראש שהגדרות נמוכות ואינן מחשיכות את הדירה, אלא אם כן זה האפקט הרצוי עבורכם.

התאמה אישית

נקודה נוספת, ישנם רבים המעוניינים בגדר בעלת נראות אסתטית, אך מאידך אינם רוצים לוותר על הפרטיות הקיימת בגדר אטומה. במקרים אלו, ניתן לבחור בדגמים בהם הגדר מאווררת לחלוטין אולם מבחוץ לא ניתן להבחין במתרחש בחצר.

גם בגדרות ניתן להשיג אצלנו עיצוב וצבע בהתאמה אישית. התהליך כולו מלווה במהנדסים שמתכננים את הגדר לפרטים עד שלב היישום בפועל וההתקנה אצל בית הלקוח.

מחירים גדרות מאלומיניום

מחיר גדר אלומיניום מחושב על פי מטר רץ (מטר מאורך הגדר) והוא משתנה בהתאם לטיב האלומיניום המוצע. כאשר ההבדלים הם באיכות המתכת כפי שאמרנו. המחיר לא כולל את הצביעה שהיא תוספת משמעותית משום שעל פי רוב הצביעה נעשית בתנור.

עמידות הגדר

מניסיוננו אנו יודעים שעמידות הגדר לאורך זמן תלויה באיכות האלומיניום והצביעה. מתכת זולה אינה מחזיקה מעמד, כשם שצביעה שאינה נעשית כראוי על ידי הכנת האלומיניום לפני הצביעה – אינה מחזיקה לאורך זמן.

נשמח לעמוד לשירותכם..

אם אתם זקוקים לחברה אמינה, שתספק לכם גדר אסתטית ואיכותית תוך שמירה על שקיפות מלאה בנוגע לאיכות האלומיניום, תהליך העבודה והזמנים, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון הרחב שאנו מציעים ולהחליט יחד איתנו על צבע ועיצוב לפי בחירתכם האישית.

שירותי החברה

אלו שירותים יש באמתחתנו? אנו מספקים גדרות ושערים וגם פרגולות אלומיניום במגוון רחב של סגנונות. החל מ- גדרות מעוצבות לבתים פרטיים בהתאמה לשער הכניסה של הבית, ועד לגדרות לחצר היקפית של בניין מגורים משותף.

חברת נובה שערים מתמחה בייצור פתרונות אלומיניום בעיצוב מותאם אישית ומעבר לגדרות, שערים, פרגולות, מעקות וכל יתר השירותים הסטנדרטיים, תוכלו לקבל אצלנו גם חצר אנגלית מאלומיניום או חיפוי מעוצב לארון חשמל ועוד..

כשחושבים יצירתי ויש את הכלים המקצועיים להוציא את הרעיון אל הפועל – השמיים הם הגבול.

לקבלת פרטים צרו קשר

דגמי גדרות מאלומיניום

גדר אלומיניום לשמירת פרטיות

דגם אטום מתאפיין בשמירה מקסימלית על הפרטיות שלכם. עם זאת, אנו יוצרים רצועות דקות ועיטורים לאורכו למראה מעוצב ואסתטי.  עיצוב הגדר הוא לגמרי בידים שלכם, החיתוכים נעשים בלייזר על פי בקשתכם, לקבלת תוצאה מדויקת ומראה מושלם. 

גדר אלומיניום הייטק

הייטק משולב חוצה את הקו העיצובי ומשלב בין דגם ההייטק לדגם האטום. העיצוב מתאפיין ברצועות החוצות את החלק העליון של הגדר, כאשר חלק ניכר מהגדר הינו אטום. זהו שילוב בין עיצוב בלתי מתפשר לשמירה על הפרטיות שלכם. 

גדרות הייטק צף

דגם זה משווה מראה אוורירי ומשוחרר לסביבה שלכם. הרצועות הדקות החוצות את המסגרת לאורכה משוות לגדר מראה קליל וחדשני.

גדרות רצועות פרופיל

דגם רצועות פרופילים מתאפיין ברצועות החוצות את הגדר לאורכה. עובי הרצועות, המיקום וסגנון הגדר, מותאם אישית על פי דרישות הלקוח.

הייטק צף

דגם זה משווה מראה אוורירי ומשוחרר לסביבה שלכם. הרצועות הדקות החוצות את המסגרת לאורכה משוות לגדר מראה חדשני ומעוצב.

הייטק צף בשיפוע

השיפוע בדגם ההייטק משפיע הן ברמת העיצוב והן ברמת הפרטיות. דגם הייטק צף בשיפוע הוא בעל עיצוב מתוחכם משהו, אשר מאפשר פרטיות מרבית לצד עיצוב מעניין, הודות לרצועות האלומיניום המשופעות לכל אורך הגדר.  

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום מודרניים בסגנון ועיצוב בהתאמה אישית, גדרות בשילוב פרופילים מיוחדים המשלבים תיבת דואר מעוצבת ואינטרקום בשילוב מצלמה וקוד מתקדמים. 

גדרות אלומיניום מיוחדים

גדרות אלומיניום בעיצוב אישית, גדר זו מורכבת ממגוון רחב של פרופילים מיוחדים היוצרת שער וגדר מאלומיניום בגימור ואיכות יוקרתיים במיוחד.
לגדר מצורף מערכת אינטרקום מתקדמת, תיבת דואר מעוצבת, ושם משפחה בהתאמה אישית.

גדרות אלומיניום במגוון צבעים

גדרות אלומיניום שלנו יכולים להגיע במגוון רחב של צבעים, צבע דמוי עץ, צבע דמוי מתכת ועוד…

יש לכם שאלות בנושא גדרות אלומיניום ? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.