שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
פרגולה לחצר

כיום מחלחלת ההבנה שאם יש גינה או מחסן, ניתן למקסם את היעילות של השטח באמצעות תוספת של פרגולה, פשוט כי הפרגולה מאפשרת לייצר הצללה ובו זמנית הגנה מפני גשם ורוח. עם זאת, אם נבחן את המגמה שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות, נמצא שיותר ויותר אנשים בוחרים בפרגולות מאלומיניום, וזאת למרות שיש חלופות יותר זולות. מדוע אם כן פרגולה מאלומיניום הפכה להיות הבחירה המובילה? ובכן ניתן למצוא לכך יותר מסיבה אחת. סקרנים? אספנו עבורכם שורה של סיבות מנצחות!

פרגולות מאלומיניום - השקעה לטווח הרחוק

פרגולות אלומיניום אומנם יותר יקרות מפרגולות מפלסטיק או עץ, אך הן גם מחזיקות מעמד הרבה יותר שנים, ובמקביל אינן דורשות תחזוקה, ובטח שלא תיקוני צבע. מדובר בחומר מאוד איכותי שאידאלי עבור תנאי חוץ. חומר האלומיניום לא רק שאינו מתבלה בשמש ובגשם, אלא הוא גם יודע לשמור על אותו ברק טבעי, וכל עוד צובעים אותו באופן איכותי, הצבע נצמד לאורך זמן. מכאן שאם מביטים קדימה, הרי שמדובר בבחירה שאינה רק איכותית, אלא גם כלכלית. אין הוצאות נלוות ובטח שאין צורך להחליף את הפרגולה. לא בעוד עשור ולא בעוד עשרים שנה.

רק עם פרגולות אלומיניום זוכים בחופש עיצובי מלא

יש להבין שחומר האלומיניום נחשב קשה אך גמיש, והוא נחשב אידאלי מבחינת עיבוד שבבי. כמו כן, מדובר בחומר שקל לרקע ובאופן כללי קל לעצב עמו. מכאן שאולי המונח פרגולה זורק לקטגוריה מאוד מובנית, אך כיוון שמדובר בחומר שמציע משחק עיצובי אינסופי, הרי שאפשר ליצור פרגולות מאוד מגוונות. אז אם מחפשים פרגולה שיודעת להציע פטרנים מיוחדים, החסרות של צורות (מייצר השתקפויות מרהיבות), או אם מבקשים לשבור את הקווים הישרים עם צורות גליות, הרי שחומר האלומיניום מאפשר כל זאת ועוד.

רק עם פרגולות אלומיניום זוכים בחופש עיצובי מלא

יש לקחת בחשבון שבטיחות תמיד חשובה, ועל כן פה נוסף פרמטר חדש למשוואה – בטיחות. שניגש להסביר? ובכן ראשית אין צורך לדאוג ממזיקים וממכרסמים, ובמקרה של שריפה, ניתן להיות רגועים שהפרגולה לא תעלה באש. כמו כן, מדובר בחומר יחסית קל משקל, כך שגם תהליך ההתקנה נחשב יותר בטוח. כלומר גם אם חלק יחליק בעת ההתקנה, הנזק יהיה משני, במיוחד לעומת התקנה של פרגולה מעץ או ברזל.

פרגולות אלומיניום - אפשרויות התקנה שילוב מנגנון חשמלי ועוד

מה עוד? רצוי לקחת בחשבון שאותן פרגולות אלומיניום מיוצרות באופן יחסית מהיר, ניתן לצבוע אותן בכול גוון רצוי, ההתקנה יותר מדויקת ופשוטה, מדובר בסוג היחידי שמאפשר לשלב מנגנון חשמלי, וכמובן שמדובר בסוג פרגולה שמאפשר התקנה 100% תלויה, או התקנה רק על שני רגליים, כך שזוכים לשמור על יותר שטח פנוי. מה עתה? עתה כבר לא תתהו מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים בפרגולות מאלומיניום, כי עם עובדות מנצחות לא ניתן לטעות.