פרגולות הצללה מאלומיניום

מדריך לבחירת פרגולה

לא מעט אנשים גרים לאורך שנים בבית שיש בו מרפסת או גינה, ורק חשובים על הרצון לייצר קירוי או הצללה, כזה שיאפשר לשלוט במזג האוויר, לנצל את השטח גם כשמזג האוויר פחות אידאלי וכזה שיעניק תוספת עיצובית לסך נראות בית. עם זאת, אנשים רבים רק משחקים עם המחשבה אך לא מצליחים להביא את עצמם לשלב המעשי, וזאת כי הם לא יודעים מהן העלויות, הם חוששים שצרכים להשיג היתרי בנייה (לרוב לא צריך) ובאופן כללי הם אינם יודעים למה לצפות ומהן האפשרויות.
פה אנו באים לומר שאם רק מתחילים את התהליך ומנהלים אותו נכון, זוכים תוך פרק זמן יחסית קצר ליהנות מהפרגולה הרצויה ואף מזו שהכי נכונה עבור מספר דגשים אישיים. מכאן שאם גם אתם חשבתם להקים פרגולה, אך אינכם יודעים מהיכן להתחיל, המאמר הזה מיועד במיוחד עבורכם.

התמקדות בפרגולת אלומיניום - נקודת פתיחה מבטיחה

ראשית נציין שהתמקדות בפרגולה שעשויה מאלומיניום בהחלט מהווה בחירה נבונה. נכון שקיימים בשוק חומרים נוספים, כגון עץ וברזל, אך עדיין לא נמצא החומר שמצליח להעניק תחרות אמתית, וזאת בשל 4 סיבות עיקריות:

  • האלומיניום אינו צריך שום תחזוקה. לא רק שהוא שומר על המראה המבריק והחיוני לאורך שנים מבלי שקורוזיה תעיב על איכות הגימור, אלא גם החומר אינו מתבלה בתנאי חוץ. לא לחות, לא הפרשי טמפרטורות ולא חום קיצוני משפיעים על עמידות החומר.

  • האלומיניום ידוע כחומר מאד חזק ובו זמנית קל משקל, עובדה שמובילה למוצר איכותי ואידאלי עבור שילוב של מנוע חשמלי.

  • האלומיניום מאפשר משחק עם אינספור עיצובים ביתר קלות – מאוד קל לעבד את החומר.

  • למרות שהאלומיניום מחזיק בסך יתרונות חשובים, הוא יחסית נחשב זול, בטח שלעומת ברזל.

רגע לפני שבוחרים פרגולות אלומיניום מבינים צרכים ואילוצים

כל היופי בתחום הפרגולות מאלומיניום זה שכל פרגולה יכולה להיות מעט שונה, אם מבחינת מנגנון, גודל, עיצוב ותשתית. פרגולה מאלומיניום מייצרים בהתאם לנתונים וצרכים אישיים, ועל כן יש להבין מה רצוי ומה נחוץ.
מה אם כן כל אחד צריך לשאול את עצמו? מהו המיקום האידאלי ומהן ההשפעות (ולו מבחינת היכולת לנצל את המרפסת גם כשגשום וגם כשחם), האם מבחינת כיווני אוויר יש הרבה שעות של שמש ישירה, מהו הגודל הרצוי של הפרגולה, עד כמה מבקשים להצל, האם מבקשים שליטה חשמלית, האם מעדיפים פרגולה סטטית או לחלופין פרגולה מתכווננת, האם יש הגבלות תקציביות, האם מבקשים שהפרגולה תיישר קו עם עיצוב מסוים, האם אין מקום להציב רגליים תומכות, האם מיקום הפרגולה סמוך לקיר וכדומה. לאחר שעונים על כל אחת מהשאלות, הרבה יותר קל להבין מה מחפשים.

בחירת פרגולה לצד הכוונה מקצועית

עברתם על סדרת השאלות וזה רק גרם לכם לחשוב על עוד 5 שאלות נוספות ואף לחוש מעט מבולבלים? ובכן האמת הפשוטה היא שבחירת פרגולה מאלומיניום היא משימה די קלה, כל עוד אתם פונים אלינו לחברת נובה . אנו בחברת נובה סייענו לאינספור לקוחות מרוצים לעבור את השלבים הראשונים בבטחה. סייענו להם להבין מה בדיוק הם רוצים ומה בדיוק הם צרכים, כך שאם רק פונים אלינו זוכים לחוות תהליך בחירה מודע ושקול. אנו כבר נדע להכווין כראוי – נציף שאלות רלוונטיות וכמובן נגיע לבחון את נתוני המיקום הייעודי, כך שנסייע בצורה ממוקדת בהכוונת הבחירה

על מה לא מתפשרים כשמחפשים פרגולת אלומיניום?

הרבה פעמים אנשים מחפשים להתקין פרגולה מאלומיניום ובו זמנית ליהנות ממחיר זול, אך פה אנו באים לומר על מה בשום פנים ואופן אין להתפשר, במיוחד אם רוצים שהפרגולה תחזיק מעמד בצורה נאה ובטוחה לאורך שנים ארוכות. ובכן אין להתפשר על איכות נמוכה של אלומיניום, אין להתפשר על צוות התקנה שאינו מנוסה ואין לפנות לחברה שאינה מקצועית, בעלת ניסיון עשיר ורזומה מחמיא כי אנו מאמינים אך ורק במוצרים האיכותיים והטובים ביותר, כל זאת בכדי לספק פרגולות מומלצות בלבד.

בוחנים לעומק כל אלמנט מהפרגולה

יש להבין שכל פרגולה מורכבת מ3 אלמנטים משלימים:
הצללה – החלק הראשון נוגע להצללה. פה נדרשים לבחון מהו הרווח הרצוי בין השלבים, מהו העיצוב המועדף והצבעוניות הרצויה וכמובן שרצוי לשקול האם מבקשים לשלוט על השלבים, כך שגם ביום גשום יתאפשר לשבת בחוץ וליהנות מצליל הטיפות המנתזות ובו זמנית להישאר יבשים. כמו כן, בנקודה זו רצוי לשקול האם באמת מבקשים הצללה מרבית, או אולי יש צורך לייצר חשיפה חלקית לקרני השמש, ולו עבור בריכת הדגים או אדנית הפרחים.

מסגרת – החלק השני שיש להיות מודעים אליו נוגע למסגרת, פרמטר שרבים לא לוקחים מספיק בחשבון. המסגרת אומנם פחות משחקת תפקיד פרקטי, אך היא כן משחקת תפקיד עיצובי בעל ערך רב. המסגרת נראית למרחוק והיא יכולה להתכתב עם עיצוב הבית, נראות הגדר, שער הכניסה וכדומה. פה ניתן למצוא היקף נרחב של עיצובים, כאלו שבעיקר נבדלים בעובי הפרופיל ובצבעוניות הרצויה.

העמדה – החלק השלישי של הפרגולה נוגע לאופי ההעמדה. פה ניתן למצוא שתי אופציות מובילות, כאשר כל אחת מתאימה ליעד אחר. אופציה אחת היא פרגולת אלומיניום שנתמכת בעמודים ואילו האופציה השנייה היא פרגולת אלומיניום תלויה. מה עדיף? מאוד תלוי מה מחפשים ומהם התנאים. באופן כללי נציין שהרבה פעמים מבקשים להשאיר את הרצפה נקייה, כלומר לא רוצים "לנגוס" מהשטח הקיים באמצעות תמיכה של עמודים. כמו כן, הרבה פעמים מעדיפים את הפרגולה הצפה שיוצאת מהקיר, וזאת כי אוהבים את המראה המרחף, הנקי והמודרני. לצד כל זאת נציין שאין שום שאלה שגם קיימים שיקולים לוגיסטיים שנוגעים לבחירה, ועל כן אנו בחברת נובה מקפידים לשלוח נציג שייראה במה מדובר, ובהתאם ייעץ מה אפשרי ומה רצוי.

למרות המבחר של פרגולות מאלומיניום נשארים ממוקדים

רבים מהאנשים שעומדים לבחור פרגולה מהר מאוד הולכים לאיבוד בין ים של מונחים. ישנה פרגולה מאלומיניום תלויה, ישנה פרגולה מאלומיניום חשמלית, ישנה פרגולה מאלומיניום נפתחת וכדומה. אז כן, עולם הפרגולות שעשויות מאלומיניום בהחלט מאוד מפותח וכן, מי שאינו מגיע מהתחום בהחלט עשוי ללכת לאיבוד.
עם זאת, כל עוד מגיעים לחברה מקצועית, מהר מאוד ניתן לא רק להבין מהם ההבדלים והמשמעויות של כל אופציה, אלא גם מהר מאוד ניתן להבין מה הכי נכון במיוחד עבורכם, וזאת כפי שכבר ציינו בהתחלה, כל זאת אפשרי בזכות אותן שאלות מכווינות שהצוות המסור שלנו דואג להעלות.

עיצוב פרגולת אלומיניום בהתאם לחזון אישי

לאחר שהבנו מה ראוי לקחת בחשבון, אלו פרגולות אלומיניום עשויות להתאים, ממה מושפעת העלות ועל מה אין להתפשר, אנו מבקשים להציף שיקול נוסף: בכול הנוגע לעיצוב, אל תאפשרו למה שכולם עושים להנחות את הבחירה האישית שלכם, וזאת כי אנו כאן בחברת "נובה" יודעים לזרום עם הכיוון הרצוי של הלקוח ולייצר עבורו אינספור עיצובים מרהיבים. שורה תחתונה? תבינו מה מחפשים, איזה סגנון רצוי ותשאירו לנו להגשים עבורכם את החזון, תשאירו לנו ליצור עבורכם את אותה פרגולה איכותית שלא רק תעניק קירוי והצללה ברמה מאוד גבוהה, אלא גם כזו שתתוכנן כראוי ותלווה לאורך שנים בדיוק באותה איכות של יום הרכישה