מהי חצר אנגלית ומה הקשר שלה לאנגלים? לא לכל השאלות יש פתרון, מה שברור הוא שתחום זה של ענף האלומיניום מתאפיין במגוון פתרונות – במיוחד עבור התקנת רשת כיסוי ליצירת כניסה נפרדת ליחידת דיור במרתף, או כפי שזה נקרא בשפה המקצועית – חצר אנגלית.

את הפתרונות שמציע ענף האלומיניום צריך לדעת להתאים לכל שטח באופן אישי, בהתאם לתנאי השטח, המגבלות והאתגרים שהוא מציב. בסופו של דבר המטרה שלנו היא אחת – ליצור מראה אסתטי ככל האפשר, בשילוב עם פונקציונליות מקסימלית של כל המוצרים שלנו שתשרת את צורכי הבית מעבר לכלל המוצרים שלנו כגון שערים מאלומיניום, גדרות אלומיניום, פרגולות מאלומיניום, מעקות וכולי אנו גם מייצרים ומתקינים חצרות אנגליות ברמה הגבוהה בארץ תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

מהי חצר אנגלית?

חצר אנגלית היא למעשה פתרון יעיל לקומות מרתף הזקוקים לאור ואויר טבעיים. חצר אנגלית מספקת את הפתרון. על ידי הנמכת קומת הקרקע עד גובה המרתף, פתיחת חלונות באותו הצד, מתאפשרת זרימת אוויר טבעי מקומת הקרקע. פתרון מצויין, אך כיצד מתמודדים עם החור שנפער בקומת הקרקע? בשלב זה מנסים כל הפתרונות את מזלם ויש לא מעט פתרונות מיוחדים שתופתעו לגלות.

חצר אנגלית – פתרון?

החצר האנגלית מספקת פתרון נפלא לאור ולאוויר, אך יוצרת בעיה אחרת בקומת הקרקע. בקומת הקרקע נוצר חור שעומקו כעומק המרתף. הבעיה היא; הן בפן האסתטי והן בפן הבטיחותי. ישנם תקנות הקבועות בחוק לגבי הבטיחות בחצר אנגלית – ולא בכדי. הפתרון הפשוט והמוכר אותו מספקות חברות לבניית שערים גדרות ועוד, הוא הקמת רשת ברזל מעל השקע לקומת המרתף. אין ספק שרשת ברזל אינה הפתרון האסתטי ביותר, בסוף, מה שנראה מבחוץ זו רשת ברזל צפופה שדומה יותר לכלוב מאשר לשער.

ישנם מספר דרכים להפוך את הפתרון לאסתטי יותר:

כדי להפוך את הכניסה למרתף ליותר אסתטית ולהתקין את החצר האנגלית באופן הטוב ביותר, ישנם כמה פתרונות מומלצים ודברים שצריך לשים עליהם דגש: רשת ברזל שקועה, רשת ברזל מוגבהת, גודל החורים ועובי הרשת, בניית מעקה.

נובה שערים

אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות אסתטיים לחצר אנגלית בהתאמה אישית. רוחב החורים ועובי הסורג כמו גם הצבע והדוגמה יותאם אישית על פי בקשתכם.

המומחיות שלנו זה מציאת פתרונות יצירתיים מאלומיניום, ויש לנו את המיומנות והכלים לייצר את הפתרונות הללו ברמת גימור גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת! אלומיניום הוא חומר גלם מיוחד במינו – כשיודעים איך לעבוד איתו.

אם אתם מחפשים פתרונות יעילים לחצר אנגלית, בטיחותיים ואסתטיים כאחד, נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שצברנו במהלך 15 השנים האחרונות וליצור עבורכם פתרון מותאם אישית לשביעות רצונכם המלאה.

לקבלת פרטים צרו קשר

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.