שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
פרגולה

בארץ שלנו, אם יש לכם חלל חוץ כמו מרפסת או חצר פרטית, יהיה לכם מאוד קשה לנצל אותו ללא פתרון הצללה מתאים. ימי השמש עשויים להיות מאוד חמים ולכן מקום מוצל הוא תנאי חשוב. אחד מפתרונות ההצללה היותר פופולריים אלו הן פרגולות מאלומיניום, כאשר כיום, רבים אשר מעדיפים לבחור דווקא באלומיניום כחומר הגלם המתאים לייצור הפרגולה, מסיבות רבות, החל בעמידות שלו ועד התחזוקה המעטה, ואפילו, הכמעט אפסית. אם גם אתם שוקלים ללכת על פרגולת הצללה מאלומיניום, לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור, ולשדרג את חלל החוץ שלכם מקצה לקצה.

כיצד בוחרים? כמה נקודות

אם אתם מעוניינים לבחור בפרגולות הצללה, כדאי שתתייחסו לנקודות הבאות:

  • גודל החלל – אחד המשתנים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לבחור בפרגולת הצללה מאלומיניום.

  • עם עמודים או בלי – עיצוב הפרגולה הוא תנאי חשוב ועליכם לבחור אותו בהתאם לגודל החלל ולפונקציות שתרצו שהפרגולה תבצע. בנוסף, גם העדפות עיצוביות משחקות תפקיד.

  • מחיר – המחירים תלויים בעיקר בגודל הפרגולה, אופי ההתקנה, איכות העבודה והגימורים השונים.
  • ייעוץ – מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע המתאימים כדי לבחור את הדגם שעונה על הצרכים שלכם ומתאים לחלל החוץ כמה שיותר.

  • עיצוב – יש דגמים שונים של פרגולות בעיצובים פשוטים ומפוארים כאחד. עליכם לבחור את הפרגולה שהכי תתאים לחלל החוץ שלכם.

  • התאמה לשטח – לכל סביבה יש את המאפיינים שלה, מבחינת תוואי שטח או מזג אוויר אופייני ויש לקחת את הסוגיות האלו בחשבון כאשר בוחרים פרגולה.

שדרוג מוחלט של חלל החוץ

פרגולה מעוצבת ומרשימה יכולה לקחת את חלל החוץ שלכם אל השלב הבא ולהפוך אותו לפינה מהממת שכיף לבלות ולארח בה. לאחר שיש לכם פרגולה תוכלו לקנות ריהוט גן מעוצב שמתאים לאורח החיים שלכם ולאופן שבו אתם משתמשים בחלל החוץ שלכם. חשוב לזכור שהפרגולה יכולה לשמש אתכם גם בימים קרים יותר, ולא רק בימות הקיץ. אזור מקורה מאפשר לכם לשבת בחוץ בכל זמן של היום ולאורך כל השנה. אם אתם מתכוונים להשתמש בחלל גם בחורף, אפשר להתקין קמין תלוי יפה ומעוצב, כך שיהיה לכם פתרון חימום חיצוני שישתלב יפה בחלל.

כאשר הפרגולה מיוצרת מאלומיניום ניתן לשלב קמין תלוי ללא החשש, שאולי היה לכם, אם הייתם בוחרים בפרגולה מעץ למשל. אלומיניום הוא חומר עמיד, יציב, חזק, גמיש, קל להתקנה ונוח לתחזוקה, שמתאים לבתים מודרניים ומציע המון יתרונות לאלו שבוחרים בו כחומר הגלם לפרגולת הצללה.