יתרונות גדר אלומיניום בהיקף החזית של הבית

איזה גדר אלומיניום לבחור לבית

תחום הגדרות מציג שלל אפשרויות בפני הלקוח, החל מגדרות שתפקידם בעיקר להשלים את העיצוב לחומת הבית, דרך גדרות אטומות המשמשות כחניות לרכב או סתם לשמירה על הפרטיות, וכלה בגידור מעוטר. מעבר לכך יש את עניין חומר הגלם – יש גדרות עשויות עץ ויש גדרות אלומיניום, השאלה במה הכי כדאי לבחור תלויה בפרמטרים רבים ומשתנים.

לדוגמה, האם אתם מוכנים להשקיע מאמץ וכסף לצורך תחזוקה וניקיון של הגדר המפוארת שלכם?

אם כן, תוכלו לבחור בעץ או ברזל, המצריכים פעולות תחזוקה וניקיון באופן שוטף, או לחליפין הזמנת חברת ניקיון לביצוע פעולה יסודית אחת לכמה זמן.

וזה לא הכל..

שאלה נוספת: מהו סגנון העיצוב האהוב עליכם? התשובה עשויה להוביל אתכם למסקנה שעץ ורק עץ הוא חומר הגלם הרצוי עבורכם, או שבדיוק ליהפך והגדר שלכם חייבת להיות מאלומיניום.

מבט מהיר על האפשרויות הקיימות עשוי להותיר אתכם מבולבלים, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בנושא.

חומר הגלם המועדף – אלומיניום

זוהי התשובה הקצרה שלנו, אך גם הארוכה. כשאנחנו בוחנים את מכלול השיקולים העומדים בפני לקוח המעוניין בהתקנת גדר לבית מאלומיניום או אפילו שערים מאלומיניום , על פי רוב, הבחירה היא גדר אלומיניום היא הפתרון המדויק והמשתלם ביותר.

למה? פשוט מאוד.. בבסיס השיקולים שלכם באיזו גדר לבחור ישנם כמה נקודות והן כולן מצביעות על כך שהתקנת גדר אלומיניום זו הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות.

יתרונות גדר אלומיניום

כעת נתייחס לכל נקודה בנפרד

מבחינת העיצוב –  הסגנון המקובל כיום משתלב היטב באלומיניום, ואף יותר מכך, הוא נוצר במיוחד עבורו. אמנם בברזל ניתן ליצור עיצובים מורכבים יותר, אך זה מתאים לסגנונות מסוימים מאוד ובנוסף בברזל מאוד קשה לבצע עיצובים ולוקח המון זמן כאשר שבגדר אלומיניום זה מתבצע בהרבה יותר מהר יותר נקי ומדויק. 

תחזוקה – האלומיניום אינו דורש תחזוקה, בניגוד לעץ וברזל האלומיניום הינו חומר עמיד מאוד וחזק מאוד ואם נשווה אותו לברזל אלומיניום אינו מחליד בכלל שזה יתרון עצום.

דרישות ההתקנה – מתכת האלומיניום, בשל היותה מתכת קלילה, ההתקנה פשוטה ולא דורשת יצירת תושבת מתאימה. בברזל למשל, לפני ההתקנה מוודאים שהחומה חזקה מספיק כדי להתקין עליה גדר ברזל, במידה שלא, יש צורך ליצור מבנה על החומה שעליו תותקן החומה. כמובן, שהתאמה זו גוררת עלויות נוספות.

חוזק – החוזק של גדרות אלומיניום הינו יתרון משמעותי מאוד, גדרות האלומיניום הינם גדרות חזקים במיוחד בנוסף חומר האלומיניום מעבר לחוזקתו הוא מאוד קל שזה יתרון משמעותי כמו כן האלומיניום הינו מתכת עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ובמיוחד בחום הישראלי  והיתרון הגדול מכולם הוא אינו מחליד!.

מחיר – גם כאן האלומיניום מחזיק ביתרון. המתכת אינה יקרה, ההתקנה פשוטה וזולה, כך רוב ההשקעה באה לידי ביטוי בעיצוב מדויק ואסתטי.

לסיכום..

אנו מקווים שהצלחנו לתת לכם קצת מידע על  יתרונות גדר אלומיניום בכל אופן  נשמח לייעץ לכם בכל שאלה בתחום האלומיניום ולגבי הפתרון המתאים לכם באופן מושלם. אפשר לשלוח לנו הודעה דרך עמוד ה – צור קשר, נשמח לסייע לכם בתהליך הבחירה וההקמה של הגדר אלומיניום, על ידי הצוות המקצועי שלנו, ולשביעות רצונכם המלאה.