שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
פרגולות אלומיניום תלויה

פרגולה תלויה הפכה לטרנד בזמן האחרון ולא בכדי, המקוריות יחד עם היתרונות המובהקים שהיא מציגה, הפכו אותה ללא פחות מלהיט. מהי פרגולה תלויה ומה היתרונות שלה? וכמה תשלמו על התענוג?

בשורות הבאות ערכנו עבורכם הכרות עם העולם הקסום של פרגולות תלויות מאלומיניום, כך שהבחירה תהיה פשוטה עבורכם כאשר תבחרו את הפרגולה שהכי תתאים לבית שלכם.

מה זה בעצם פרגולה תלויה?

פרגולה תלויה היא כשמה; תלויה באוויר ללא כל תמיכה בעמודים. לא באוויר ממש, ישנם תומכים המחברים את הפרגולה אל הקיר. משום כך, ההתקנה היא השלב המרכזי בפרגולה תלויה והיא דורשת בעל מקצוע שידע היטב כיצד לתמוך את הפרגולה בקיר בצורה בטיחותית ויציבה.

לצורת ההתקנה הזו ישנם כמה יתרונות ברורים:

ייצור פרגולת אלומיניום בהתאמה

התלייה מאפשרת ליצור פרגולת אלומיניום במידה ובעיצוב המתאים, וליצור צל נעים בכניסה לבית. גם בחניות חסכון בעמודים מאפשר נוחות בתמרון עם הרכב, בפרט כאשר החניה אינה גדולה ומכילה רק את שטח הרכב. אלו היתרונות המרכזיים של צורת ההתקנה הזו וזה עוד לא הכל, כפי שתראו לפניכם..

למידע נוסף על פרגולות אלומיניום לבית – לחצו כאן

כמה עולה פרגולת אלומיניום תלויה?

מפתיע, אבל למרות היתרונות הרבים של פרגולה תלויה מאלומיניום שהיא זולה יותר מפרגולה על עמודים. הסיבה? מחירי העמודים בפרגולה רגילה נחסכים כאשר הפרגולה תלויה ובכך בעצם אנו משלמים על פחות חומר גלם.

המחיר לפרגולה רגילה נע בין 400 – 1500 ש"ח למטר, כאשר בפרגולה אלומיניום על עמודים יש להוסיף את מחיר הקורות (אלומיניום) שעשויים להיות יקרים יותר בהתאם לעובי ולגודל.

בפרגולה תלויה תשלמו עבור שטח הפרגולה ללא התוספת על העמודים. עם זאת, ההתקנה עשויה להיות יקרה יותר וזאת בשל צורת ההתקנה המורכבת.

לסיום, אם אתם מחפשים פרגולה תלויה או כל סוג אחר של פרגולת אלומיניום, נשמח לסייע לכם ולהציע פתרון מותאם אישית, וליצור את הפרגולה, לשביעות רצונכם המלאה.