לבעיות לא תמיד יש שמות, כך גם בתחום הגידור והשערים ישנם מקרים רבים שאינם כלולים בשום קטגוריה. במקרים אלו סביר להניח, שלא תדעו כיצד לחפש את השירות שאתם צריכים בגוגל, אולי מפני שבאמת אין לו שם.

בכל מקרה, בשורות הבאות נסקור עבורכם כמה מקרים בהם נדרשת מיומנות וגמישות ליצירת פתרון הולם, חברתנו מספקת פתרונות מותאמים אישית בכל קטגוריות האלומיניום וגם לבעיות ללא קטגוריה, אם נתקלתם באחד מהמקרים שלפניכם או במקרה אחר שאינו מופיע כשירות מסוים, נשמח לסייע לכם בפתרון יעיל ומקצועי.

פתרונות גמישים מאלומיניום

האלומיניום כמתכת מאפשר גמישות, לכן, גם כאשר נתקלים במקרים יוצאי דופן, ניתן לייצר פתרון פשוט בעלויות לא גבוהות.

לדוגמה: מבנה אלומיניום לארון מים. הבעיה היא שארונות מים מיוצרים ללא כל אסתטיקה, כך עלול להיווצר מצב אבסורדי שבו הסביבה מטופחת ומושקעת, יוקרתית אפילו, וארון המים הפשוט מזנב בכל הנראות וגורם לחלק נכבד מהמקום להיראות מכוער.

במקרים אלו אלומיניום עשוי להיות פתרון מעולה. תוכלו להזמין מבנה אלומיניום המותאם באופן אישי לעיצוב הסביבה הקרובה לארון המים, ובכך לכסות את ארון המים לגמרי.

שערי חנייה:

מקרה נוסף שבו תצטרכו לשקול פתרון אחר הוא; שערים לחניה של הבית. המידות של השער משתנות אך על פי רוב הם גדולות. שער הזזה למשל, לא יתאים כאשר בצדדים יש יחידות דיור נוספות או כל דבר שעלול להפריע לתזוזת השער. לא תמיד שערי חניה יכולים להיפתח קדימה או אחורה, בהתאם למיקום שלהם ולתנאי השטח במקום, יש למצוא פתרונות מיוחדים ויצירתיים שיהיו הולמים לסיטואציה.

פתרון לכזו בעיה ניתן ליצור על ידי תריס גלילה מאלומיניום, שצורתו תזכיר צורה של שער והוא ישמש בדיוק לאותו תפקיד כמו שער חניה או שער כניסה לחצר.

צורך שנוצר אך אינכם מעוניינים בפתרון הקיים עבורו

פתרון מותאם אישית לא בהכרח אמור לשרת בעיה מסוימת, לעתים מדובר בצורך שנוצר אצלכם אשר יש לו חלופות שאינכם מעוניינים בהם.

למשל: בפינת הישיבה שלכם בחצר לפעמים תרצו לסגור את הצד שטוף השמש על ידי תריס נגלל, אך שלא יגרום לחושך מוחלט בפינת הישיבה. הפתרון שרבים ינקטו הוא מחצלת עץ הנגללת במידת הצורך מלמעלה למטה או מהצד.

פתרון הצללה מיוחד מאלומיניום

העניין הוא, שפתרון כזה אינו יעיל לאורך זמן, המחצלות המוצעות אינן באיכות גבוהה והן עשויות להיקרע ולהתפרק בקלות. פתרון אלומיניום לעומת זאת עשוי לענות על הצורך בצורה מושלמת.

בעזרת מקצועיות וידע ניתן ליצור מחצלת מאווררת שתייצר צל מושלם על פינת הישיבה ולאורך שנים.

פתרונות מיוחדים ונוחים

לסיכום, בכל מקרה שתתקלו בין אם מדובר בארון חשמל או מים, שער שמצריך תכנון יצירתי או הצללה לפינת ישיבה – אלומיניום יכול ליטול חלק מרכזי בפתרון הבעיות הללו, כשהוא מציע פתרונות איכותיים, נוחים, גמישים ובעיקר כאלו שמחזיקים לאורך זמן.

נובה שערים

אנו בעלי ניסיון בתחום האלומיניום למעלה מ-15 שנה. הידע והניסיון שצברנו ביצירת פתרונות מיוחדים מותאמים אישית מאלומיניום בפרויקטים שבצענו בעבר מאפשרים לנו ליצור פתרונות אלומיניום במקצועיות ואיכות ללא מתחרים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע גם עבורכם את הפתרון הכי מיוחד ומרשים שאפשר לקבל – לשביעות רצונכם המלאה.

פרגולה מיוחדת בהתאמה אישית

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מעוניינים במוצרים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עבודות אלומיניום מיוחדות

ארון מים

פתרונות אלומיניום לארונות מים. בכל מקום שבו נמצא ארון המים שלכם, נוכל ליצור עבורכם מבנה אסתטי סביב הארון ליצירת סביבה מושלמת.

ארון חשמל

אנו מספקים שערים ומבנים לארונות חשמל בהתאמה אישית. בצורה הזו ארון החשמל אינו מהווה מטרד אסתטי ובטיחותי במידה וישנם ילדים בסביבה. 

שער נגרר לא סטנדרטי

פתרונות יחודיים לשערים, במקרים בהם שער הזזה או כנף אינו מתאפשר עקב בעיות מיקום. למקרים אלו אנו מציעים מגוון פתרונות מותאמים אישית על פי תנאי השטח.

תריסי גלילה

תריסי גלילה מותאמים אישית, לצורך סגירה הרמטית, הצללה ועוד. ניתן לבחור את רמת ההצללה, צבע, סגנון וצורת הסגירה.

בר מאלומיניום

אנו מספקים שערים ומבנים לארונות חשמל בהתאמה אישית. בצורה הזו ארון החשמל אינו מהווה מטרד אסתטי ובטיחותי במידה וישנם ילדים בסביבה. 

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.