כידוע, מעקה מעניק תחושת ביטחון, מסייע לקבל טופס 4, מונע נפילה בין שני מפלסים וממזער בצורה ניכרת מעידה תוך כדי עלייה/ירידה במדרגות. עם זאת, לצד ההיבט הפרקטי, מעקה הוא לא פחות מאשר אלמנט עיצובי. בכוחו של מעקה להשלים את העיצוב של גרם המדרגות, להקפיץ את הנוכחות ואף לשחק עם תחושת הגודל.

לאור כל זאת, רבים מתמקדים בקטגוריית מעקות אלומיניום למדרגות, ופה אתם מוזמנים ללמוד כיצד חומר האלומיניום תורם רבות להיבט הפרקטי והעיצובי, מגדיל את טווח האפשרויות, ממזער עלויות, מתממשק עם חומרים נוספים, עומד כראוי בסך התקנים ועוד. יש לכם שאלות, מחפשים אופציות איכותיות ומרהיבות? מוזמנים לקבל מידע מקיף ומפורט בנושא!

עמידה בתקנים מחמירים

אם נתחיל עם ההיבט הפרקטי, נציין שכל מעקה למדרגות נדרש לעמוד בשורה של תקנים. לא נלאה אתכם בתתי סעיפי החוק, אך כן נציין שמעקה למדרגות נדרש לעמוד בתקן 1142, ואכן סך מעקות האלומיניום שתמצאו אצלנו מיישרים קו עם התקנים המחמירים ביותר.

כל היתרונות שמאחורי מעקה מאלומיניום

 לאחר שערכנו היכרות עם שלל חלופות, נעצור להכיר את סך היתרונות שמאפיינים   מעקות אלומיניום למדרגות. להלן מגוון יתרונות משמעותיים. מוזמנים לבחון את   ההיבטים הבאים:

 משקל – אלומיניום ידוע כחומר קל משקל, ולכן לא רק שההתקנה יחסית זולה, אלא   שהיא גם נחשבת מאוד מהירה.

 עמידות – חומר האלומיניום ניחן ביחס אידיאלי מבחינת חוזק למשקל שניתן להפעיל   עליו – פרמטר אידאלי כאשר מדובר באלמנט שלא פעם נשענים עליו ומושכים אותו.

 נראות – חומר האלומיניום מאפשר לייצר מחברים נסתרים, כך שגם את המעקה עשוי   ממספר מקטעים, הוא ייראה כיחידה אחת שלמה.

 עמידות בפני קורוזיה – חומר האלומיניום עמיד בפני קורוזיה, ועל כן אם מחפשים   מעקה למדרגות חוץ, מדובר בפתרון מושלם.

 אפס תחזוקה – לא רק שהאלומיניום אינו רגיש לחמצון, אלא שגם ניתן להיות בטוחים   שכל עוד מקפידים על צביעה איכותית, כגון צביעה אלקטרוסטטית בתנור (כפי שאנחנו   בנובה מקפידים), הצבע לא יתקלף ולא ייסדק. לא בעוד 10 שנה ולא בעוד 20 שנה.

 עיצוב – אלומיניום אידיאלי עבור עיבוד שבבי, קל מאוד לרקע אותו ובאופן כללי חומר   האלומיניום נחשב גמיש לעיצוב, כך שניתן לייצר ממנו אינסוף דוגמאות, עובדה   שמאפשרת להזמין מעקה אלומיניום למדרגות בעיצוב אישי.

 עלות – למרות שמעקות אלומיניום למדרגות נחשבים יוקרתיים, העלות אינה נחשבת   גבוהה, וזאת הודות לעובדה שחומר האלומיניום נחשב זול. אנחנו בנובה מקפידים   לעבוד אך ורק עם אלומיניום באיכות מעולה, אך עדיין חומר הגלם אינו יקר, וזאת בשל   העובדה הבאה: נוהגים למחזר אלומיניום, כך שבין היתר שומרים על איכות הסביבה.

 עלות עתידית – כיוון שמדובר בחומר מאוד איכותי, מדובר בהשקעה חד פעמית. מי   שמזמין דרכנו מעקות אלומיניום למדרגות, נהנה מתוצר באיכות מאוד גבוהה לאורך   שנים קדימה.

למה רבים מעדיפים מעקות מאלומיניום?

אם תתחילו לחפש מעקה למדרגות, רוב הסיכויים שתמצאו מעקות מברזל, מעקות   מפלדת אל חלד, מעקות מעץ ומעקות מזכוכית. עם זאת, אין ספק שמעקה מאלומיניום   נחשב מוביל בקטגוריה –  מדוע? 

מוזמנים לבחון את החלפות:

כיצד מזמינים מעקות אלומיניום למדרגות?

אז אם אתם מחפשים מעקת אלומיניום למדרגות או מעקה למגוון רחב של אזורים כגון מעקה למרפסת, אלו הם 8 הדגשים שיש לשים לב ולבצע לצורך התאמה טובה 

אלו שילובים מומלצים עבור מעקות אלומיניום למדרגות?

רבים בוחרים עבור גרם המדרגות מעקה שהוא אך ורק מאלומיניום, אך מי שרוצה יותר להשקיע, עשוי לשלב חומרים נוספים, במיוחד אם המעקה נע לאורך גרם מדרגות משמעותי ומרכזי. כך למשל יש אנשים שבוחרים לשלב עץ, אם כי הרוב הגדול מעדיף לשלב זכוכית, וכאן נציין שהזכוכית נדרשת להיות עבה, וזאת כדי לשמר רף בטיחות גבוה.

כיצד שומרים על מעקות אלומיניום למדרגות?

לא נדרש לעשות דבר. כיוון שהצבע אינו מתקלף או דוהה, וכיוון שהחומר אינו מתבלה, ניתן ליהנות ממעקה איכותי לאורך שנים.

מעקות למדרגות חוץ

מחפשים מעקות למדרגות חוץ? במקרה זה אין מקום להתלבט לגבי חומריות. כאמור האלומיניום עמיד בפני קורוזיה, וכל עוד מזמינים דרכנו, משיגים מעקה אלומיניום למדרגות באיכות מאוד גבוהה.

באופן שכזה גם אם המעקה מיועד לאנשים מבוגרים שנוהגים להישען עליו, או למשוך באמצעותו את משקל הגוף כלפי מעלה, הרי שניתן להיות בטוחים שמדובר בבחירה בטוחה שתשרת על הצד הטוב ביותר לאורך שנים ארוכות.

מעקה אלומיניום למדרגות מחיר

כאמור, מעקות אלומיניום למדרגות נחשבים זולים, בעיקר בשל קלות החומר, העובדה שמדובר בחומר ממוחזר, והקלות שבה ניתן לייצר מגוון דוגמאות. עם זאת, אנחנו בנובה מקפידים על ייצור והתקנה ברמה מאוד גבוהה, אך עדיין מקפידים להעניק הצעת מחיר מתחשבת. עוד נציין שקשה לזרוק מחירים ללא פרטים מדויקים, אך כן נציין את הדגשים הבאים

  •  המחיר של מעקה אלומיניום למדרגות פנים נע בין 500 ל – 1,200 ש"ח למ"ר
  • אם משלבים זכוכית, העובי שלה משפיע על העלות הסופית, אך לא רק. בין היתר   משנה עד כמה הזכוכית שקופה והאם מבקשים שהיא תשלב הדפס מסוים.
  • כל עוד בוחרים עיצוב אישי, המחיר מזנק.
  • ככול שמדובר בפרויקט יותר גדול, כל מחיר למ"ר יורד
  • אם המיקום או האופי של ההתקנה נחשב מאתגר, זה יבוא לידי ביטוי במחיר

מתכננים מעקות אלומיניום למדרגות? מחכים לכם אינספור עיצובים!

כידוע, אם מחפשים מעקות אלומיניום למדרגות, ניתן לייצר אינספור עיצובים מרשימים ומיוחדים, ופה נחדד שאת חומר האלומיניום ניתן לצבוע בכל גוון רצוי. מה עוד ראוי לדעת? שמי שמתעניין לרכוש מעקה אלומיניום למדרגות, יימצא שהוא מתאים לשלל סגנונות, כך שניתן למצוא מעקה אלומיניום למדרגות בבית כפרי ובו זמנית בבית מודרני.

כל זאת מתאפשר בזכות העובדה שניתן לייצר מגוון סוגי פרופילים ומשחקים עיצוביים, ניתן לבחור רמות גימור (ניתן לבקש גימור שלא משאיר סימני טביעת אצבע) ואף ניתן להשיג מעקות אלומיניום שמדמים עץ.

אלו מעקות אלומיניום למדרגות אתם מחפשים? מוזמנים להתייעץ עמנו!

לקבלת פרטים צרו קשר

יש לכם שאלות בנוגע למעקות אלומיניום למדרגות צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.