שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
סוגי שערים לבית - נובה שערים

שערים לבית – הסגנונות השונים

בחירת שער לחזית הבית היא פעולה לא פשוטה עבור רבים, בפרט לאחר שמציצים בקטלוגים של החברות השונות, שלא טורחות להסתיר מכם את השפע הרב שיש להם להציע. מלבד המגוון העיצובי הרחב והמבלבל – יש לומר, תצטרכו גם לבחור את צורת הסגירה, כדוגמת שער יחיד או כנפיים? או אולי בכלל שער הזזה חשמלי? כל אלו הם פרמטרים חשובים הקובעים כיצד השער יראה בסופו של דבר. על נקודה אחת אנחנו יכולים להסכים, הבחירה תלויה בשני גורמים – העיצוב והבטיחות.

שער לבית – העיצוב

בכל הנוגע לעיצוב ונראות חיצונית, תצטרכו להודות לגדר המקיפה את הבית, ברוב המקרים היא תקבע את הטון העיצובי של השער עד לפרטים הקטנים. המקרים היחידים בהם ניתן לבחור שער ללא שום קשר לגדר היא כשאין גדר בחזית וההשלמה לשער נעשית על ידי חומה. במקרים אלו, ההתלבטות יכולה להיפתר בקלות על ידי הבנה של חזית הבית. ונסביר, מבחינה עיצובית, שער הבית אמור להוות השלמה לחזית הבית. הצבעים המאפיינים את חזית הבית ואת סגנון עיצוב הפנים של הבית, יכתיבו גם את סגנון השער.

עיצוב בתים בהתאם לחזית

למשל, בבית בו החזית מתאפיינת בעיטורים שונים, שער ברזל מעוצב יהיה בחירה טובה. בברזל ניתן ליצור עיצובים התואמים חזית בית כזו. כמו כן, אם חזית הבית בהירה, צבע השער ינוע בין לבן בהיר לשמנת.

אם אינכם בטוחים מהו הסגנון המתאים לכם, תוכלו לדבר עם המעצבים שלנו, להסביר להם כיצד נראית סביבת הבית שלכם, החזית ואלו יתאימו לכם את הסגנון המדויק.

מילה על הבטיחות:

הנושא הבטיחותי ככל שהוא חשוב, הוא עדיין לא מתערב באיך יראה השער שלכם. כיום, מנגנון הבטיחות של השערים הוא על פי רוב חשמלי, וניתן להתקנה בכל סוגי השערים. עם זאת, ברזל נחשב בטיחותי יותר מבחינת עמידות לפריצות, אך נקודה זו קריטית יותר בשערי חנייה ופחות בשער כניסה לבית.

לסיכום , אם אתם מחפשים שער בהתאמה אישית לאזור ולעיצוב החזית שלכם, נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שצברנו, ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

נובה שערים הינה חברה המוביל בארץ בתחום שערים מאלומיניום ותוכל לספק לכם מענה בתחום לכל מטרה שתרצו , לאלומיניום יש מגוון רחב של יתרונות כדון חוזק, משקל , ובחירת צבעים מאוד גדולה 
הצבע הקיים על האלומיניום הינו צבע עמיד במיוחד והוא מחזיק היטב בכל תנאי מזג האוויר! בניגוד לשערים מברזל שאנו נצטרך לצבוע אותם מחדש כל תקופה של כמה שנים תלוי במזג האוויר והמיקום.