פרגולות אלומיניום תלויות

מה היתרון של פרגולה תלויה מאלומיניום? למה כדאי להשתמש באלומיניום בשביל לבנות פרגולה במרפסת?

פרגולות אלומיניום תלויות בנויות באופן עצמאי. בגלל שהפרגולה תלויה בצורה עצמאית, אין צורך בעמודים ובמבנה שיתמוך בה. מהרגע שבו מוותרים על המבנה ועל העמודים על מנת לבנות פרגולות תלויות, מרוויחים עוד שורה ארוכה של יתרונות. כמו כן, בשלב הזה צריך להכניס למשוואה את הערך המוסף של שימוש באלומיניום לטובת בניית כל סוגי הפרגולות.

האלומיניום מתאים מאוד לבניית פרגולות רגילות ותלויות. הסיבה לכך קשורה לתכונות של אלומיניום כחומר גלם, לנראות שלו בחלל החוץ של הבית או הדירה ולאופן שבו הוא חוסך בהוצאות תחזוקה. בנוסף, יש מקום להשוות בין פרגולות אלומיניום ופרגולות עץ על מנת להבין למה פרגולות אלומיניום תלויות הן פתרון אידיאלי לשלל צרכים ומטרות.

פרגולה תולים אתנו

פרגולת אלומיניום תלויה, שנשענת על הקיר נבנית בחברה שלנו תוך שימוש באלומיניום איכותי בלבד. בזכות השימוש באלומיניום איכותי ועם מפרט טכני מתקדם ומשוכלל, יש לך עכשיו הזדמנות פז לשלב פרגולה תלויה בחצר, בגינה, במרפסת או על הגג. אז מבחינתך, הצעד הבא צריך להיות יצירת קשר עם נציגינו לצורך קבלת הצעת מחיר משתלמת.

היתרונות של פרגולות אלומיניום תלויות

האופן שבו פרגולות אלומיניום תלויות חוסכות במקום הוא בעל משמעות גדולה בחצר, בגינה, במרפסת ועל הגג. קודם כל, במקום שמתפנה בזכות זה שאין צורך לבנות שלד ועמודים אפשר להשתמש על מנת לשלב ריהוט גינה.

ספציפית במרפסת קטנה של דירת מגורים בבניין גבוה למשל, מדובר על פינוי של מקום יקר ערך ועל שדרוג משמעותי של איכות החיים. אז מהבחינה הזו, פרגולה תלויה צריכה להיות הפתרון המועדף על בעלי דירות עם מרפסות.

פרגולה תלויה גם לגג

אבל האמת היא שגם בגינות גדולות ואפילו בגגות אפשר ליהנות מהיתרונות של פרגולה תלויה. כאן, השאיפה היא לנצל את חלל החוץ לטובת שימושים אחרים שחשובים עבור הדיירים או המשפחה. במקביל, הערך המוסף של פרגולה לגג הוא עיצוב מודרני שמתכתב עם ההעדפות של אדריכלים, מעצבי פנים וכמובן בעלי בתים פרטיים.

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את אופי וסוג הפרגולה לסגנון העיצוב שאותו רוצים להשיג. כאן, אפשר ליהנות מהיתרונות של אלומיניום. בין יתר היתרונות והתכונות של אלומיניום כחומר גלם חזק ועמיד בפני שיתוך, ניתן לראות למשל את האופן שבו הוא משלים סגנון עיצוב מודרני ומחמיא לבתים פרטיים ולגגות גדולים וקטנים כאחד.

איך בונים פרגולה בלי עמודים?

השאלה המתבקשת היא כיצד בונים פרגולות אלומיניום תלויות שיהיו גם אסתטיות, גם חזקות וגם בטוחות לשימוש. כאן, הסוד הוא להשעין את הפרגולה על הקיר בלבד. בגלל שהפרגולה נשענת על הקיר, אפשר לוותר על העמודים ועל המבנה. כמו כן, הקיר שעליו אפשר להשעין את הפרגולה יכול להיות של הבית הפרטי או של הדירה.

התנאי לבניית פרגולות תלויות כל סוג הוא להשתמש בחומרי גלם איכותיים. אם משתמשים במוצר איכותי ומתכננים בצורה מוקפדת את הקונסטרוקציה של הפרגולה, לא אמורה להיות שום בעיה להשעין אותה על הקיר. בפועל, בשביל להשיג את המטרות האלה גם מערבים אנשי מקצוע שמכירים מקרוב את התחום של הפרגולות בכלל ואת השימוש באלומיניום בפרט.

פרגולות אלומיניום מחליפות את פרגולות העץ

גם עץ וגם אלומיניום יכולים לכאורה להתאים כחומרי גלם לבניית פרגולות תלויות. עם זאת, ההמלצה המקובלת היא לתת עדיפות לאפשרות של פרגולות אלומיניום תלויות. בגלל שאלומיניום הוא חומר

גלם חזק שלא סופג את הבלאי גם אחרי שנים רבות של חשיפה לשמש ולגשם, אפשר בקלות להשתמש בו על מנת לבנות פרגולות תלויות בכל גודל ובכל סגנון עיצוב.

במילים אחרות, אלומיניום הוא חומר הגלם האידיאלי עבור בניית פרגולות וכדאי לנצל את זה גם אם רוצים לבנות אותן ללא תמיכה ובהישענות על הקיר בלבד. כמו כן, אפשר לשלב את הפרגולות שבנויות מאלומיניום עם אלמנטים דקורטיביים אחרים של הבית הפרטי – כגון שערי כניסה, גדרות ומעקות.

האלומיניום כאן על מנת להישאר

המעבר לשימוש באלומיניום על מנת לבנות סוגים שונים של פרגולות ופתרונות עבור הבית הפרטי מוכיח את עצמו בכל רחבי העולם. בזכות העובדה שמדובר על חומר גלם זמין ונגיש שקל לעבוד איתו, גם הלקוחות וגם אנשי המקצוע בוחרים באלומיניום לבניית מוצרים חזקים ואיכותיים.

החדשות הטובות הן שהאלומיניום כאן על מנת להישאר. מבחינת בעלי בתים או לקוחות שמחפשים פרגולות אלומיניום תלויות, כל מה שצריך לעשות הוא לדעת למי לפנות.

עולם האלומיניום שלך מתחיל כאן

נציגינו ישמחו לתת לך פרטים על סוגים שונים של שערים מאלומיניום, מעקות וכמובן פרגולות. אצלנו משתמשים רק באלומיניום איכותי על מנת לבנות את הפרגולה, אז החצר שלך יכולה להיראות טוב יותר כבר בהקדם.

רוצה לקבל פרטים נוספים על סוגים שונים של פרגולות? חשוב לך לרכז את היתרונות של פרגולות אלומיניום תלויות מול חברה מקצועית ואמינה? רק נותר לך ליצור עמנו קשר.

לקבלת פרטים צרו קשר

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.