פרגולות מאלומיניום

מה מייצרים מאלומיניום? מה היתרונות של פרגולות אלומיניום לעומת פרגולות מעץ? איזה פרגולה מתאימה למרפסת?

פרגולות אלומיניום הינה פתרון מושלם נגד השמש שמעליכם אשר לא מרחמת לרגע, אתם נאלצים לחשוב, איך בכל אופן תוכלו ליהנות מהחצר בקיץ החם? הפתרון העתיק והמוכר ועם זאת המועיל ביותר הוא – התקנת פרגולה שתיצור צל מלא על אזור הישיבה או על כל החצר. עכשיו אתם רק צריכים לפתוח קטלוג פרגולות מאלומיניום ולבחור את הדגם שהכי מתאים לבית שלכם.

סוגי פרגולות

ענף הפרגולות מתחלק לשניים, אלו המבקשים פרגולה תלויה שבה יראו כמה שפחות מהפרגולה על גבי הקרקע, ואלו המבקשים פרגולה עומדת שתיצור מתחם של ממש באזור הנמצא מתחתיה.

בשני המקרים דבר אחד ברור לכולם – אנחנו רוצים פרגולות מחומר גלם שלא מצריך תחזוקה מורכבת, שלא מחליד בחשיפה לגשם ושמש, ושיהיה מספיק חזק כדי לעמוד איתן מול כל אתגר שיבוא. בקיצור, ברור שרק פרגולה מאלומיניום תוכל לספק לנו את מה שצריך.

מה צריך לדעת על פרגולות אלומיניום?

אם אתם מחפשים פתרון קבוע ועמיד, וכבר הבנתם שהמוצר היחיד שיכול לספק לכם 100% יתרונות ואפס חסרונות זה פרגולה מאלומיניום, אפשר להתחיל לערוך היכרות קצרה עם הפרגולות המוצעות כיום למכירה בענף.

כדי שתוכלו לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם, עליכם להכיר קצת את השוק ואת הפתרונות שהוא עשוי לספק לכם, כמו גם – את מבנה הפרגולה ואת הווריאציות השונות שהיא יכולה לשמש עבורן.

הפרגולה מורכבת משלושה חלקים ויש לשים דגש על כל חלק בנפרד:

חלק א' - מבנה ההצללה

החלק הראשון הוא; מבנה ההצללה. מדובר למעשה בחלק הפנימי של הפרגולה האחראי על הצל שיהיה לכם בחצר. ניתן לבחור מגוון עיצובים, חשוב רק לשים לב שהעיצוב שבחרתם מספק צל מרבי. למעשה, תוכלו גם להתאים באופן אישי את רמת הצל המועדפת עליכם על ידי רווחים גדולים יותר או פחות בגג הפרגולה.

למשל, כאשר הפרגולה נבנית מעל בריכה, יתכן שאינכם רוצים הצללה מלאה לבריכה – תוכלו לקבוע מה תהיה רמת הצל בבריכה. לעומת זאת, במקומות ישיבה נדרש צל מרבי ולכן כדאי שהפרגולה תהיה צפופה יותר מבחינת רווחים, כדי לספק את הצל הנדרש.

חלק ב' - מסגרת

החלק השני הוא; המסגרת. מסגרת הפרגולה הינה בעלת נוכחות משמעותית ולכן חשוב לבחור עיצוב שישתלב היטב עם החצר או הקיר שעליו היא מותקנת.

אצלנו בנובה שערים תוכלו לבחור מגוון רחב של מסגרות לפרגולה, החל ממסגרת אטומה וחלקה המשווה מראה אחיד לכל הפרגולה ולמקום אליו היא מחוברת, וכלה במסגרת דאבל מעוצבת המשדרת מראה יוקרתי וחדשני.

תוכלו גם לבחור צבעים בהתאמה אישית כדי להתאים את הפרגולה למראה הנוכחי של הבית והחצר.

חלק ג' - פרגולה תלויה או פרגולת עמודים

החלק השלישי הוא; בחירה בין פרגולה תלויה או פרגולת עמודים.

תוכלו לבחור בין פרגולת עמודים בעלת נוכחות משמעותית יותר בחצר שלכם, לבין פרגולות תלויות היוצרות מראה אחיד לבית ולפרגולה.

עניין של טעם? לא רק..
פעמים רבות התקנת פרגולה תלויה תאפשר ניצול מקסימלי של השטח, בעוד שהעמודים יתפסו חלק מהשטח ויגרמו לבזבוז מיותר.

הבדל במהות

ההבדל בין פרגולת עמודים לפרגולה תלויה הוא לא רק עניין של טעם או ניצול מקסימלי של השטח, יש הבדל מהותי בין שני סוגי הפרגולות הללו.

פרגולה תלויה תעניק צל מלמעלה, מבלי להפריע לחלוקת השטח למטה. היא תרחף מעל המקום מבלי להפריע ומבלי ליצור חלוקה בשטח שעליו היא סוככת – כך היא למעשה תיצור הגדלה של השטח.

בעוד שפרגולה על עמודים תחצוץ ותחלק את השטח, כשהיא יוצרת אזור נפרד תחתיה. סוג זה יתאים יותר עבור פרגולה לחניה או עבור שטח לא מנוצל בגינה.

מחיר פרגולות אלומיניום

מחיר פרגולות אלומיניום יקבע לאחר פגישת יעוץ והבנת דרישות הלקוח בלבד. זו לא חכמה לתת מחיר זול, השאלה היא מה אתם מקבלים במסגרת המחיר – ובאיזה איכות רמת הגימור תהיה. כמו כן, האם המחיר כולל גם את התקנת הפרגולה? ואיך אפשר לקבוע מחיר פרגולת אלומיניום כולל התקנה בשטח הבית שלכם, מבלי לבחון את תנאי השטח ואת האילוצים והאתגרים שיש שם.

יש לקחת בחשבון שכמו שהתקנת גדר אלומיניום שונה מהתקנת פרגולה, כך שונה התקנת פרגולת אלומיניום בשטח בית כזה או אחר, בהתאם לתנאי השטח.

פרגולות מאלומיניום מחליפות היום את העץ כפתרון הצללה אופטימאלי. בפתרונות הצללה כאלה אפשר להשתמש על מנת לכסות שטחים גדולים בחצר של הבית, בגינה, במרפסת ובגג. לחילופין, ניתן לשלב אותן גם במרחב הציבורי – כמו למשל מעל גינות ילדים או מדשאות ופארקים. במקביל, יש יותר ויותר בעלי עסקים ומשרדים שבוחרים באלומיניום כפתרון האידיאלי עבור בניית פרגולה בחלל הכניסה ובעמדת קבלת הקהל או פינת העישון.

הסיבה לבחירה של פרגולות מאלומיניום על פני פרגולות עץ קשורה למאפיינים השונים של חומרי הגלם. אם בודקים את היתרונות הספציפיים של אלומיניום בהשוואה לתכונות המסורתיות של העץ, קל יותר להבין למה בוחרים אותו גם בשביל לבנות פרגולות. אבל עוד לפני כן, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים לטובת תכנון של פתרונות הצללה.

פרגולות אלומיניום בונים רק בעזרת המומחים

חברתנו תשמח לצרף אותך לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שכבר נהנים מהיתרונות של פרגולות מאלומיניום. אם חשוב לך שאת הפרגולה בחצר יבנו אנשי מקצוע עם ניסיון מוכח, אנו נעשה עבורך את העבודה מהר וביעילות. כמו כן, כדאי לדעת שאצלנו משתמשים רק באלומיניום איכותי על מנת לבנות פרגולות ולכן התוצאות מדברות בעד עצמן.

שימש באלומיניום בענפי הבנייה והתעשייה

היתרונות של פרגולות מאלומיניום מגולמים בתכונות המקוריות של חומר הגלם הזה. בשביל להבין מה התכונות של האלומיניום וכיצד הן מנוצלות במהלך בניית פרגולות, צריך לחזור אחורה לאופן שבו משתמשים בו בענפי הבנייה והתעשייה.

קודם כל, אלומיניום נראה כמו מתכת רקיעה וכסופה אבל יש לו תכונות אחרות בהשוואה למתכות אחרות. כך למשל מדובר על מתכת קלה מאוד שהצפיפות שלה היא שליש בלבד בהשוואה לפלדה או נחושת. בבניית אלומיניום בפרט ובענפי התעשייה בכלל, זה אומר משקל נמוך שלא בעל חשבון עמידות גבוהה.

שנית, האלומיניום מומלץ עבור בניית סוגים שונים של פרגולות כי הוא מתגבש ומעוצב בקלות. בזכות העובדה שמדובר על חומר גלם רך ונוח לעיבוד שבבי, אפשר להתאים אותו לצרכים הספציפיים של כל לקוח בנפרד.

איך תכונות האלומיניום באות לידי ביטוי בפרגולות?

מכאן והלאה אפשר כבר לקשור בין התכונות המקוריות של אלומיניום כחומר גלם – לבין האופן שבו משתמשים בו כאשר בונים פרגולות. בראש ובראשונה, האלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך. בין היתר, המשמעות של עמידות בפני שיתוך היא שאפשר להשתמש באלומיניום על מנת לבנות גם פרגולות שחשופות לפגעי מזג האוויר, ללחות, לרטיבות, לגשמים ולסערות.

במילים אחרות, פרגולות מאלומיניום משמשות בקיץ כפתרון הצללה – אך בחורף הן הופכות לפתרון קירוי לכל דבר ועניין. בניגוד לעץ שנוטה להתנפח ולסבול מבעיות של בלאי ושחיקה אחרי כמה ימים של גשמים, עם אלומיניום אין תקלות כאלה. במקביל, כדאי לדעת שהאלומיניום הוא חסר תכונות מגנטיות והוא בטיחותי מאוד לשימוש גם בחצר ביתית של משפחות עם ילדים ותינוקות.

השוואה בין פרגולות מאלומיניום ומעץ

פרגולות עץ היו עד לפני כמה שנים הפתרון היחיד שרלוונטי עבור בעלי בתים פרטיים. למעשה, גם במרחב הציבורי נטו עיריות לבחור בעץ כחומר גלם לבניית פרגולות. בפועל, זה רק בגלל שלא הייתה להן ברירה אחרת.

כיום למשל אפשר לראות בבירור את היתרונות המובהקים של פרגולות הבנויות מאלומיניום לעומת כאלו הבנויות מעץ. בין היתר, אלומיניום מחזיק מעמד יותר זמן, הוא לא צובר פגעי חלודה, הוא נראה

נהדר בכל מזג אוויר ואפשר לייצר אותו בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוחות. אם לא רוצים לייצר פרגולות מאלומיניום בהתאמה אישית, ניתן לבחור מבין מגוון רחב של הדגמים הקיימים בקטלוגים.

סוגים של פרגולות אלומיניום

הפרגולה הסטנדרטית היא גם לא היחידה שאותה בונים מאלומיניום. לצד פרגולה כזו, יש אפשרות לבחור בין פרגולות חשמליות שבנויות מאלומיניום, פרגולות אלומיניום תלויות , פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות חשמליות, פרגולות אלומיניום דמוי עץ, ועוד. כמו כן, אפשר לנצל את חומרי הגלם השונים הקיימים כיום על מנת לבצע הצללה חדשה על פני פרגולות קיימות.

השוואה בין סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום גם מסבירה מדוע פופולארי להשתמש בהן במרחב הציבורי והמסחרי. לצד בתים פרטיים שבוחרים נכון את האלומיניום כחומר גלם לבניית הפרגולה, יש בתי עסק שמשתמשים בזה לטובת הצללה של אזורי חניה ללקוחות. בד בבד, בעיריות מקומיות ובגופים מוניציפאליים מפנימים שמשתלם יותר להשקיע בפרגולות אלומיניום מאשר בפרגולות עץ.

פרגולה היא מוצר חובה בישראל – כל הסיבות

קשה לתאר את החיים במדינה חמה כמו ישראל בלי פתרון הצללה אפקטיבי. כאן, יש מקום להזכיר את הערך המוסף של פרגולות מאלומיניום. בגלל שהפרגולות האלה גם נראות נהדר וגם מכסות המון שטחים, אפשר לשלב אותן בחצר או בגינה. אם לעומת זאת גרים בדירה בקומה גבוהה יותר, לא אמורה להיות שום בעיה לבנות פרגולות תלויות במרפסת קטנה.

בסופו של דבר, האלומיניום חוצה את ענף הבנייה והתעשייה ומגיע בצורה ברורה גם לתחום של בניית פרגולות. כאשר בודקים את היתרונות של האלומיניום כחומר גלם, מבינים היטב מדוע שווה להשתמש בו כאלטרנטיבה לעץ המסורתי והמיושן.

לפרגולה הבאה שלך יש בית חדש

נציגינו ישמחו להסביר לך על הבדלים בין סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום. אנו מבינים את ההתלבטות שלך לגבי שימוש בחומרי גלם מסוימים לעומת חומרי גלם אחרים, לכן אצלנו שביעות הרצון שלך עומדת בראש סדר העדיפויות. עם עצות אמינות של אנשי מקצוע מיומנים, ההחלטה שלך לגבי הפרגולה הבאה כבר תהיה נכונה ומבוססת יותר.

אנחנו ממליצים לך להשאיר פרטים באתר ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו. אם תמיד רצית פרגולות מאלומיניום בחצר או בגינה ולא ידעת מאיפה להתחיל, השלב הבא צריך להיות יצירת קשר אתנו על מנת שנתחיל לעבוד.

חברת נובה שערים

אם אתם זקוקים לפרגולה מאלומיניום בהתאמה אישית, נשמח לייעץ לכם בנוגע לפרגולה מתאימה. אנו מחזיקים בניסיון של מעל 15 שנה בענף האלומיניום ומייצרים מגוון מוצרי אלומיניום כגון גדרות אלומיניום, שערים מאלומיניום ועוד.., כך שגם אם הדגם שתבקשו אינו מופיע בקטלוג החברה – נוכל לייצר עבורכם פרגולת אלומיניום בהתאמה אישית, ובעיצוב מיוחד שיהיה לשביעות רצונכם המלאה.

לייעוץ ושאלות השאירו פרטים

דגמי פרגולות מאלומיניום

פרגולת אלומיניום דגם הייטק

גם בפרגולות דגם ההייטק לוקח את העיצוב צעד אחד קדימה. דגם ההייטק מציג מראה אחיד המשתלב היטב עם עיצוב הבית שלכם, על ידי תמיכת הפרגולה בקיר ללא עמודים. 

דגם פרגולת אלומיניום רפרפות גדולות קטנות

דגם הרפרפות יעזור לכם לקבוע את רמת ההצללה שתרצו. תוכלו לבחור בין רפרפות קבועות בגודל הרצוי לרפרפות מתכווננות וחשמליות. כמו בכל הדגמים ניתן לעצב ולצבוע כרצונכם ובהתאמה אישית.  

דגמים נוספים | פרגולות מאלומיניום

פרגולה בהתאמה אישית. אנו מחזיקים בקטגוריה נפרדת לבניית פרגולות מותאמות אישית, גודל, צבע, סגנון עיצוב וכל דרישה אפשרית לביצוע באלומיניום.  

מסגרות לפרגולות אלומיניום

דאבל T פרגולה מעוצבת

סגנון הדאבל T ידגיש את גבולות המסגרת ויתן להם נוכחות חדשה. הקווים החוצים את שולי המסגרת מלמעלה ולמטה ניתנים לעיצוב על ידי בחירת גודל רצוי, גובה הבליטה והצבע.

מסגרת חלקה של פרגולת אלומיניום

דגם זה מתאים לפרגולה היוצרת אחידות עיצובית עם הסביבה. ניתן לבחור את גובה המסגרת. כמו כן, המסגרת נצבעת בצביעה אלקטרוסטטית בתנור למראה אחיד.  

פרגולה תלוייה מאלומיניום

דגם זה משלב בין האחידות של מסגרת חלקה לבין עיצוב מסויים במסגרת עצמה. הפסים במסגרת מעניקים לה גיוון ועיצוב מעניין ועם זאת שומרים על מראה חלק של המסגרת.

יש לכם שאלות על פרגולות מאלומיניום? רוצים להתחדש בפרגולה מעוצבת וחדישה לחצר שלכם ולבית הפרטי? חייגו אלינו או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ואחד הנציגים שלנו יצרו אתכם קשר בהקדם למתן הצעת מחיר ותאום מדידה בבית הלקוח.

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.