שערים מאלומיניום

שערים מאלומיניום הינו שייך לתחום השערים והגידור אשר הפך מרתק בשנים האחרונות, זאת הודות למהפך רחב בתחום. בעוד שבעבר שערים וגדרות היו עשויים ברזל והגמישות ליצור עיצובים וסגנונות דרשה עבודה מורכבת, כיום, המגמה נוטה לכיוון השימוש באלומיניום המאפשר טווח רחב של עיצובים וגמישות, הוא לא מחליד והוא נוח יותר לשימוש.

השפע המצוי כיום עשוי לבלבל את הלקוח המצוי. במדריך שלפניכם, אנו רוצים לפזר את הערפל סביב הנושא. להבהיר כמה נקודות חשובות אשר עומדים במרכז השיקולים שלכם – באיזה שער לבחור, מהם הסוגים המצויים כגון שער לחצר,שער מאלומיניום,שער לחניה ועוד.

סוגי השערים הקיימים:

ניתן לחלק שערי אלומיניום לשני משפחות, כאשר החלק הראשון מתרכז בשערים מאלומיניום המיועדים לכניסות בתים והחלק השני מתרכז בשערים מאלומיניום לחנייה או שערים צדדיים לחצר.

מה ההבדל ביניהם?

שערים לבית על פי רוב יהיו שערי כנף, כלומר, שערים הנפתחים בצורה אופקית. ניתן לבחור בין שער אלומיניום אחד לשני שערים. כמו כן, ניתן לקבוע האם השער יפתח פנימה או החוצה, אך שיטת הסגירה והפתיחה היא זהה על פי רוב.

כמו כן, שער לבית אינו חשמלי וההתמקדות היא בעיקר במנגנון נעילה דיגיטלי. אמנם ניתן ליצור גם שערים חשמליים לבית אם אתם חפצים בכך.

שער לחנייה לעומת זאת מכיל סגנונות רבים יותר. ישנם שערים המבוססים על מסילה, שערים אלו נקראים שערי הזזה, ופעמים רבות הם שערים חשמליים הנפתחים מלמטה כלפי מעלה, או מצד לצד לפי בחירת הלקוח.

שער תריס

סוג אחר של שער הוא; שער תריס והוא נסגר בצורה אנכית, סוג זה גם הוא חשמלי. הסגירה והפתיחה מתאפשרת הודות למנוע הממוקם בחלקו העליון של השער.

שער תריס מתאים למקומות מקורים, כמו למשל, חניות, ולעיתים אף לחנויות ועסקים.

מילה על העיצוב:

גם בנוגע לעיצוב ישנם סגנונות המתאימים לשערי בית וסגנונות המתאימים יותר לשערי חנייה וחצרות. עם זאת, ניתן ליצור סגנון עיצובי אחיד לכל השערים והגדרות באותו בית וכפי שנראה.

קו העיצוב המצוי כיום הוא נקי ומתבטא בקווים אחידים לכל אורך השער. הרווחים כמובן נקבעים על פי טעמכם האישי. העיצוב יוצר אחידות בכל השער ואם יש גדרות המקיפות את הבית, הכל יראה אחיד וחלק.

עם זאת, עדיין ניתן לראות עיצובים בסגנון עיטורים ופרזולים המתאפשרים הודות לחומר הגלם – האלומיניום.

עיצוב בהתאמה אישית

בכל אופן, תמיד תוכלו לבחור עיצוב על פי דעתכם האישית. תוכלו להיעזר בבעלי המקצוע שלנו שיסייעו לכם לתכנן את העיצוב שחשבתם עליו, כך שלמעשה השער יהיה מעשה ידיכם.

בנוגע לשערי בית מרכזיים, מומלץ להתאים את העיצוב והצבע לחזית הבית וליצור מראה שמשתלב היטב עם כניסת הבית הנוכחים.

צביעת השער

צבע השערים מבוצע באמצעות צביעה אלקטרוסטטית בתנור, מה שיוצר מראה חלק ולא משנה באיזה סגנון עיצוב תבחרו הצבע יצא באופן מושלם ,ומעבר לכך תוכלו לבחור מבין אין ספור גוונים של צבע לאלומיניום.

נובה שערים מאלומיניום

אם אתם מחפשים חברה אמינה לייצור שערי אלומיניום גדרות אלומיניום ועוד מבחר רחב של מוצרי אלומיניום, אשר מעבר לפן העיצובי תספק לכם מוצרים שיוכיחו את עצמם לאורך זמן, בין אם אתם זקוקים לשער מאלומיניום
לחצר או שער חניה מאלומיניום , אנו מזמינים אתכם לבחון את תהליך העבודה שלנו, להתרשם מהאיכות ולהציע לכם את המיטב של שערים מאלומיניום ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר בארץ.
אצלנו תוכלו לבחון ולבחור מגוון רחב של סגנונות ואופציות שונות של שערים מאלומיניום, בעלי המקצוע אצלנו יכולי לעזור לכם בבחירה ולהמליץ לכם מה היא הבחירה הנכונה עבור הצרכים שלכם.

לסיכום

שערים מאלומיניום הינם שערים חזקים ועמידים,הם יכולים לשמש כשער לחצר, שער לבית,ובעצם כל מקום שדורש שער ניתן להתקין שער אלומיניום על ידי לקיחת מידות והתאמה.
תוכלו לבחור מבין דגמים שהם אטומים לחלוטין שלא ניתן לראות מבעדם, לבין דגמים פחות אטומים שניתן לראות מבעדם כל אחד ועדפותיו האישיות בנושא.
שער מאלומיניום הוא שער בטיחותי יותר בזכות משקלו הנמוך אין צורך בהתקנת פרזול כבד ומסיבי.

שאלות נפוצות

שערים מאלומיניום מגיעים במבחר רחב של צבעים, בעצם אתם יכולים לבחור כל צבע שתרצו,ממש כמו שאתם נכנסים לטמבוריה ובוחרים צבע מתוך ספר "מניפה" כך גם כאן תוכלו לבחור צבע אלומיניום מתוך מניפת צבעים "אין סופית"
השער נצבע בתנור והצבע נשאר עמיד וחזק לשנים רבות.

האלומיניום היא מתכת מאוד חזקה וקלה, מעבר לזה שהיא חזקה היא מאוד "גמישה" מה שפותח שלל אפשרויות עיצוב הניתנים לביצוע בבית המלאכה

אם אנחנו משכללים את הזמן ששער מאלומיניום מחזיק, דבר החוסך לכם הרבה תחזוקה שוטפת כמו למשל שער מברזל שצריך לצבוע כל כמה שנים, שער מאלומיניום עמיד ולא דורש תחזוקה בכלל, האלומיניום עמיד לגשם וגם לשמש היוקדת של הקיץ וכך אנו מגיעים למוצר משתלם שחוסך לנו לתווך הארוך המון כסף.

ישנם כמה סוגים של שערים מאלומיניום 

  • שערים מאלומיניום לחצר
  • שערי כניסה
  • שערים לבית
  • שער חשמלי לחניה 
  • דלת אלומיניום ללובי בניין

לקבלת פרטים צרו קשר

שערי אלומיניום - דוגמאות

שער אלומיניום "אטום"

דגם אטום הוא הדגם שבו ניתן דגש על הפרטיות. עם זאת, אנו יוצרים רצועות דקות ועיטורים לאורכו למראה מעוצב ואסתטי, עיצוב השער הוא לגמרי בידים שלכם, החיתוכים נעשים בלייזר על פי בקשתכם, לקבלת תוצאה מדויקת ומקצועית.

רצועות פרופילים

דגם רצועות פרופילים מתאפיין ברצועות החוצות את השער לאורכו. עובי הרצועות, המיקום וסגנון השער, מותאם אישית על פי דרישות הלקוח.  

הייטק מעוין

דגם זה משלב בין תחושת הפרטיות לעיצוב הבלתי מתפשר. רצועות האלומיניום יושבות על המסגרת בזווית המזכירה תריס חלון משופע, כך שמבחוץ לא ניתן להביט אל החצר ומבפנים ניתן לראות את הרחוב.

הייטק משולב

הייטק משולב חוצה את הקו העיצובי של דגם ההייטק אל דגם האטום. העיצוב מתאפיין ברצועות החוצות את החלק העליון של השער, כאשר חלק ניכר מהשער הינו אטום. זהו שילוב בין עיצוב בלתי מתפשר לשמירה על הפרטיות שלכם. 

הייטק צף

דגם זה משווה מראה אוורירי ומשוחרר לסביבה שלכם. הרצועות הדקות החוצות את המסגרת לאורכה משוות לשער מראה חדשני של שער אלומיניום בעיצוב חדשני ומודרני.

הייטק צף בשיפוע

השיפוע בדגם ההייטק משפיע הן ברמת העיצוב והן ברמת הפרטיות. דגם הייטק צף בשיפוע הוא בעל עיצוב מתוחכם משהו, אשר מאפשר פרטיות מרבית תודות לרצועות האלומיניום המשופעות לכל אורך השער.

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.