שערים

למה כדאי להציב שערים בכניסה לבית? איך בוחרים שערי חניה? מה ההבדל בין שערים לעסק ולבניין מגורים?

שערים יכולים וצריכים לשמש כפתרון למניעת מעבר, הסגת גבול, אבטחה או ביקורת על העוברים והשבים. בזכות העובדה שאותו פריט אדריכלי משמש כל כך הרבה פונקציות שונות, מקובל לשלב אותו גם במבנים פרטיים וגם במבני ציבור. כמו כן, אי אפשר להתעלם מהנוכחות של פריטים כאלה במקומות חניה ובנייני מגורים או משרדים.

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את השער לאופן שבו עומדים להשתמש בו. ככל שמגדירים מוקדם יותר את אופי השימוש, כך חוסכים זמן והוצאות על תהליך הבנייה. בשלבים המוקדמים של תכנון המבנה, אפשר גם להביא בחשבון את ההבדלים בין חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לבנות שערים.

פותחים לך שער לאיכות חיים

חברתנו מסוגלת להעמיד לרשותך קטלוג מגוון של סוגי שערים איכותיים מאלומיניום משובח. בזכות היכולת שלנו לבחור בקפידה את האלומיניום הכי איכותי בתחום, יש מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. כעת, הגיע הזמן להשאיר פרטים באתר על מנת להצטרף להצלחה.

היתרונות של שערים

במקור, שער יכול לשמש כפתח בקיר שעליו מציבים אמצעי אבטחה והגנה מסוים. עם הזמן, פתחים כאלו החלו לשנות את ייעודם ולהפוך מפריט פונקציונאלי לדקורטיבי. עם זאת, הערך המוסף של שערים בא לידי ביטוי בכך שכיום הם משלבים גם בין הערך היום יומי למניעת הסגת גבול וגם בין הרושם הראשוני שהם משאירים על עוברי אורח.

במילים אחרות, היתרון של שערים שונים הוא שניתן להשתמש בהם באופן מידי על מנת למנוע מעבר. אבל אם רוצים לשלב אותם בבנייני מגורים או בבנייני משרדים, לא אמורה להיות בעיה לצרף אליהם מערכות אבטחה וביקורת – כמו למשל אינטרקום, מצלמות במעגל סגור, קודן וכן הלאה. לפיכך, השערים משמשים לטובת ביקורת על העוברים בו. במקביל, יש להם משמעות רבה בסוגיית האבטחה וההגנה על רכוש, קניין וציוד אישי.

כך בוחרים את הפתרון המתאים

השאלה היא איך בוחרים שערים מבין המגוון הקיים. מצד אחד, מגוון גדול כל כך של אפשרויות ושל חומרי גלם שבהם אפשר להשתמש אמור להקל על הלקוחות ולהעניק להם בחירה בהתאמה אישית. מצד שני, דווקא ההיצע הגדול הזה עלול לגרום בלבול. לפיכך, הפתרון הוא להתחיל בהגדרת צרכים וסדר עדיפויות ולאחר מכן להיכנס לעובי הקורה על מנת לבדוק מה מתאים לדרישות.

בראש ובראשונה, רצוי לתת עדיפות לשערים שבנויים מאלומיניום. כידוע, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך שנוח לעבוד איתו. בזכות העובדה שנוח לשנות את הצורה של האלומיניום בלי לוותר על התכונות המקוריות ועל העמידות שלו, הוא אידיאלי לבניית סוגים שונים של שערים.

למה להשתמש באלומיניום?

כדאי להשתמש באלומיניום על מנת שהשער יחזיק מעמד למשך זמן רב. את האלומיניום אפשר גם לעצב כפריט דקורטיבי בשביל לשלב אותו בסגנון הקיים של החצר והגינה, כמו שעושים אדריכלים בעיצוב מודרני לעומת אדריכלים בעיצוב קלאסי. בכל מקרה, כדאי להשתמש באלומיניום בגלל שהוא עדיף על עץ ומשום שהוא מאפשר לשערים לשמור על הצורה המקורית שלהם למשך שנים רבות.

עוד סיבה לבחור שערים מאלומיניום דווקא קשורה לאופן שבו עובדים עם חומר הגלם הזה במפעל. היות ומדוגר על חומר גלם נפוץ שעבודה איתו מתבצעת במהירות, הלקוחות יכולים להזמין סוגים שונים של שערים בהתראה קצרה. ברוב המקרים, זה בדיוק מה שקורה במהלך שיפוץ של בתים פרטיים – או לאחר נזקים לשערים של בנייני מגורים, בנייני משרדים ומבנים ציבוריים.

טיפים עבור בחירת שער לחצר

שערים מאלומיניום מתאימים כאמור לכל סוגי השימושים, אך כדאי בכל זאת לבחור בנפרד שער לחצר לעומת שער לחניה או לעסק. כאשר בוחרים פתרון כזה לחצר, מביאים בחשבון את הצרכים של בני המשפחה ואת שיקולי הנוחות. לעומת זאת, בבתי עסק ומשרדים מנסים לשלב על השער אלמנטים שיווקיים – כמו למשל לוגו של החברה, מסר שיווקי כזה או אחר וכן הלאה.

כמו כן, שער לחצר בוחרים על פי מסגרת התקציב של הלקוח. אם רוצים שהשער ישתלב בשער הבתים שיש ברחוב או בשכונה, צריך להביא בחשבון את סגנון העיצוב שלהם. גם פה, כדאי להשקיע מחשבה בתהליך קבלת ההחלטות ולוודא שהדגם שנבחר הוא גם איכותי וגם חזק ואסתטי.

תחזוקת שערים מאלומיניום

לקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והמסחרי לא צריכים לדאוג בכל הנוגע לנושא של תחזוקת שערים מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר גלם מבריק שלא דורש שום סוג של תחזוקה, מה גם שאפשר לשטוף אותו במים כי הוא עמיד בפני חלודה וקורוזיה.

ספציפית יותר, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי שילוב של מנגנוני הפעלה חשמליים בשערים. אם מנגנון ההפעלה מאפשר לפתוח ולסגור את הדלתות מרחוק, זה אומר שנוח יותר לתפעל את השער גם כאשר מגיעים עם הרכב. במקרים אחרים, אפשר להתקין ליד כל שער קודן ומערכת אינטרקום לבקרה מלאה על העוברים והשבים ולצורך יצירת הרתעה מפני גנבים ופורצים.

הדור הבא של השערים כבר כאן

שערים צריכים להיות חלק בלתי נפרד מחצרות, גינות, משרדים, בניינים, חניות ועוד. כאשר משלבים אותם בצורה נכונה ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים על מנת לענות על צרכי הלקוחות, מגדילים את הסיכוי לשביעות רצון של הלקוחות וגם חוסכים מאמץ בטווח הארוך.

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של תכנון חלל החוץ ופתרונות האבטחה השונים. אם חשוב לך לבחור אלומיניום איכותי ולדעת שחברה מקצועית מייצרת אותו, הגעת למקום הנכון. בשלב הבא, אנו נוכל לתת לך הצעת מחיר אטרקטיבית – ולהסביר לך על תהליך הייצור וההתקנה. לטובת כך, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה ממש עכשיו – ולברר על סוגי שערים שונים ואיכותיים.

לקבלת פרטים צרו קשר

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

חברת נובה שערים מספקת פתרונות אלומיניום כבר מעל 15 שנה. הפרויקטים הרבים שביצענו, כמו גם הידע הרב שצברנו, מאפשר לנו ליצור פתרונות חדשניים, מעוצבים ומדויקים.